Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Zvuk z TV přes domácí kina, zapojení TV + domácí kino (obojí Samsung) přes HDMI + optiku

Nováček
    Registrace
    Jul 2009

Dobrý den, mám problém při zapojení TV a DK (obojí Samsung, PS50A457 + HT-X725), propojeno HDMI + optika. Nejsem schopný dostat zvuk z TV na reproduktory DK. Co se týká nastavení (TV i DK), zkoušel jsem už asi co se dalo, ale pořád se nedaří.... Místo propojení zvuku optikou jsem zkoušel propojit audio z TV do DK i kabelem 2xcinch, ale výsledek stejný. Podařilo se někomu podobný problém vyřešit?

Moc díky,
    Ruda.
    Odpovídat lze po přihlášení

911 911 je offline
    Je tu občas
    Registrace
    Apr 2009

Citace Původně odesláno od Rudolf.G Zobrazit příspěvek
    Dobrý den, mám problém při zapojení TV a DK (obojí Samsung, PS50A457 + HT-X725), propojeno HDMI + optika. Nejsem schopný dostat zvuk z TV na reproduktory DK. Co se týká nastavení (TV i DK), zkoušel jsem už asi co se dalo, ale pořád se nedaří.... Místo propojení zvuku optikou jsem zkoušel propojit audio z TV do DK i kabelem 2xcinch, ale výsledek stejný. Podařilo se někomu podobný problém vyřešit?

Moc díky,
    Ruda.
    Mělo by to jít,to znamená výstup z TV ,třeba 2x cinch do vstupu DK do AUX a pak přepnout vstup na DK na aux,pokud jsou tyto přístroje tímto vybaveny.Pokud je standartně připojeno DK hdmi kabelem většinou jde pustit pouze DVD ,ale ne zvuk z TV.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Jun 2007

V nastaveni TV musis mit prepnutou volbu reproduktoru v nastaveni zvuku na Ext. reproduktor, jinak ma TV optiku i audio vystup vypnuty !!!

Podobná témata

1. Anynet Samsung TV a domácí kino
    Od nemakacenka v sekci Bastlení
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 03-05-2011, 14:04
  2. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 17-11-2008, 12:12
  3. Domácí kino Samsung HT TZ-315
    Od Pedrosa v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 19-08-2008, 09:46
  4. Jak vytahnout z notebooku 5+1 zvuk do dom.kina??pres HDMI??
    Od korny2000 v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 12-03-2008, 00:19