Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

záznam z DV kamery do PC

alatar (3)|22.7.2009 13:18
Mám kameru Sony DCR-HC16E PAL.bezne spracuvam video z dovoleniek... pripajam ju k PC cez firewire. dostala sa mi vsak do rúk DV kazeta kt nebola ntacana mojou kamerou ked ju vlozim do kamery prehra mi ju bez akychkolvek problemov.pri prehravani mi zobrazuje display maly ramcek v ktorom je NTSC. problem vsak nastane ked chcem dostat video do PC. pouzivam NeroVision. obraz kt zobrazuje na monitore PC je kockaty, hociaky proste :) nakoniec ked to aj ulozim nevie to nic prehrat.. poradte mi prosim nejaky program alebo ak ste sa s niecim podobnym stretli ako ste to riesili. vopred vam za kazdu radu dakujem.
ak som dal prispevok do zlej sekcie sa ospravedlnujem moderatorom fora.
Alf (888)|22.7.2009 13:24
Zkus na stahování použít WinDV
alatar (3)|22.7.2009 15:51
skusal som.ale dokaze to vytvarat len kratke videa... a ked chcem zaznamenat hodinu tak mam plno malych suborov navyse mi to po urcitom case vyplo nahravanie...
Pitomec (10211)|22.7.2009 17:19
WinDV je defaultně nastaven tak, aby automaticky ukládal do souborů dle místa střihu na pásce (tj. co nová scéna, to nový soubor), ale to lze pochopitelně změnit a pak ukládáš komplet obsah pásky do jednoho jediného souboru. Nebo to lze nastavit i dle času.