Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Tip na DVD přehrávač s možností přehrávat filmy z USB klíčenky

orson (2)|22.7.2009 09:45
Znáte nějaký dobrý DVD přehrávač, který bych připojil na svou televizi (z roku cca 2002, má tyto vstupy: Audio / video in sockets, Euro scart), přičemž by ten přehrávač zvládal:

- přehrávat filmy z připojeného USB HDD, nebo USB klíčenky
- přehrávat MP3 z připojeného USB HDD, nebo USB klíčenky, nebo CD/DVD
- rozuměl by si s aktuálními kodeky
- uměl zobrazovat české titulky
- cena tak do cca 6000

Nechci žádnou nabušenou multimediální stanici za X tisíc, potřebuji jen občas v obyváku pustit hudbu nebo film.

Používáte něco takového doma? Napište své zkušenosti, případně tipy.
Díky moc.
orson (2)|22.7.2009 10:09
Tak si odpovim sam, zatim jsem nasel toto a vypada to, ze to splnuje perfektne moje pozadavky:

http://www.czechcomputer.cz/product_doc-CB60AC7FC601D047C12574170056DADB.html

Mate nejake zkusenosti? Mate lepsi tip?
artam (1147)|22.7.2009 10:59
orson:
len mala poznamka, nezabudni, ze ten ferguson nesplnuje do dosledkov tvoju podmienku c.3 - "rozuměl by si s aktuálními kodeky" - nepodporuje aktualne formaty HD (t.j. rozlisenie vyssie ako 720x576, video v h264, atd.), takze taketo filmy z USB HDD alebo z klucenky nespustis.
333 (23)|24.7.2009 11:18
Zdravím. Tak já používám LG BD-370. Je to dokonce Blu ray přehrávač a koupil jsem ho za 5600 kč. Umí z flashky prehrát i kontejnery MKV ve full hd (1080p) na tvou telku ho jistě taky připojíš. Jsem s ním maximálně spokojen. Funguje rychle a spolehlivě. A zatím jsem přehrál vše co jsem potřeboval(i když vím o věcech ,které nezvládne). na USB sice podporuje jen FAT 32,ale mou 16 Gigovou SDHC kartu přes čtečku načte a větší mkv jdou bez problémů rozseknout na 4 Gigové části. Takže moje zkušenost s ním je velice dobrá a za tu cenu jsem z něj nadšený. Mp3 umí a české titulky jsou taky bez problémů
PS. má připojení k netu(aktualizace firmware) a umí videa z youtube,ale tohle jsem ještě nezkoušel.
Pilous (3)|18.8.2009 12:42