Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Přehrávání Blu Ray v počítači

xxviktor (3)|20.7.2009 15:08
Ahoj, možná to bude znít jako stupidní dotaz, ale vůbec se v tom nevyznám. Mám tu na HDD stažené video z Blu Ray disku. Jediný "přehratelný" soubor tam má příponu *.m2ts. Ať to zkouším přehrát v čemkoliv, tak mi to jede bez zvuku. Nevím, zda je problém v sw přehrávači (zkoušel jsem jich plno VLC, WMP Classic, dokonce i BSP) nebo někde jinde. Budu vděčný za každou radu.
SPAWN (744)|20.7.2009 15:41
[QUOTE=xxviktor;233418]Ahoj, možná to bude znít jako stupidní dotaz, ale vůbec se v tom nevyznám. Mám tu na HDD stažené video z Blu Ray disku. Jediný "přehratelný" soubor tam má příponu *.m2ts. Ať to zkouším přehrát v čemkoliv, tak mi to jede bez zvuku. Nevím, zda je problém v sw přehrávači (zkoušel jsem jich plno VLC, WMP Classic, dokonce i BSP) nebo někde jinde. Budu vděčný za každou radu.[/QUOTE]


Ahoj, pouzij: KMPlayer nebo NERO 8... Take zalezi jake pouzivas kodeky!!!
xxviktor (3)|20.7.2009 15:50
FFDshow, zkoušel jsem to hodit i do Haali MKVčka a pořád nic. Je ale fakt, že jsem to nijak nekonfiguroval. KMPlayer obraz přehraje, ale zvuk stále nejde, jako u všech ostatních.

Tak už jsem zvuk zprovoznil, respektive hraje mi jen u WinDVD 9. Ale zase se mi tam škube obraz (HW mám na takovyhle srandy silný až moc). Neví někdo, co proti škubání?
Edit.

Tak vyřešeno. Stáhnuty K-Lite, nainstalovány s "Lots of Stuff" a ve Windows Media Player Classic v "Internal Filters" zaškrtnuty potřebné kodeky (u mě VC1).