Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Čím převest *avi,*.ts.........na *.dvr ?

Nováček
    Registrace
    Jul 2009

Dobrý den, nikde nemohu najít zmínku o tomto problému. Mám DVB-S PVR , který ukládá do souboru z příponou *.dvr, mám program , který to převede do *.ts a potom to jde bez problémů na PC. Ale jedná se mi o to, (jestli to vůbec jde a jestli třeba i časově konverze bude tak dlouhá, že to nebude mít cenu).

Chtěl bych zkusit využít tento přijímač i jako přehrávač konkretně filmů v Divx/Xvid....atd , které bych nějakým sw zkonvertoval do formátu s kterým pracuje přijímač tedy *.dvr.
    Je toto vůbec možné a zkoušel to někdo někdy.
    Děkuji za názory.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Tak tohle by mne taky moc zajimalo. Koupil jsem STB Arivu 200 a protoze ta umi prehrat sve HD nahravky , tak by nemel byt problem prehrat i jine HD nahravky , jen to nejak prevest na ten DVR format ....
    Nemate nekdo kontakt na tvurce "Ali_DVR_Export_Tool" ? Ze by udelal i nejaky "Ali_DVR_Import_Tool" (proste neco co by prevedlo HD (BlueRay) Ripy na DVR pto Arivu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. jak prevest videosoubor
    Od mrlomecek v sekci Editace videa
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 11-09-2010, 10:24
  2. jak převést MVK na WMVHD?
    Od kolasport v sekci Kodeky
    Reakcí: 76
    Poslední příspěvek: 20-12-2006, 16:07
  3. Jak převést VOB na *.mpg ?
    Od bobb v sekci Úpravy, ripping a ochrany