Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Ztráte signalu DVB-S v jedne zasuvce

Zawe (33)|19.7.2009 22:09
Zdravim, stalo se mi, ze mi prestal fungovat satak v jedny tv zasuvce. Mam to slouceny i s DVB-T ale ten normalne funguje. Kdyz se ten satak vezmu a dam ho do jinyho pokoje tak v pohode funguje. Vymenil jsem i zasuvku jestli nebyla spatna, ale zadnej rozdil. Zkousel jsem i na pude prohazet pozice na rozvodu, ale taky zadna zmena. Nevite nekdo cim by to mohlo byt?
losos (2977)|20.7.2009 02:25
Ucpané dráty ??? :) :)
Zawe (33)|20.7.2009 11:12
PRojel jsem to zvonem a porad nic :-)
losos (2977)|20.7.2009 12:19
"Ucpané" pochopitelně znamená "někde přerušené". Ovšem - jaksi mi do toho nepasuje ten signál DVB-T O.K. Takže hledej...
A nebo si děláš legraci - to je nejpravděpodobnější...
Zawe (33)|20.7.2009 13:20
ne ne, delal jsem si jenom legraci s tema ucpanejma dratama... jinak si legraci nedelam... no prave ze mi tam v pohode chodi DVB-T tak je to divny... zkusim koupit novej kabel a jenom to zkusit prepojit a kdyztak ho natahnu celej znova, ale moc se mi nechce ho vytahovat ze zdi davat jinej... sice je tam husi krk ale nemam s tim zkusenosti...
losos (2977)|21.7.2009 09:00
[QUOTE=Zawe;233411]ne ne, delal jsem si jenom legraci s tema ucpanejma dratama... jinak si legraci nedelam... no prave ze mi tam v pohode chodi DVB-T tak je to divny... zkusim koupit novej kabel a jenom to zkusit prepojit a kdyztak ho natahnu celej znova, ale moc se mi nechce ho vytahovat ze zdi davat jinej... sice je tam husi krk ale nemam s tim zkusenosti...[/QUOTE]
Tak proč jej nejdříve neproměříš ohmmetrem ?