Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

vegas a mpeg2 rendering bez rekomprese

SB (260)|15.7.2009 14:29
Zdravím..
Neví někdo,jak renderovat mpeg2 ve vegasu bez rekomprese?Stejně jako to jde třeba u DV nebo jiných kodeků?podařilo se mi onu informaci při renderingu dostat na náhledové okno (No recompression required) pouze,když dám vyšší bitrate,než má editovaný mpeg2,ale výsledek není obraz ke koukání,ale pouze hromada blikajících barevných kostiček...:)) Zkoušel jsem to různě nastavovat,ale neúspěšně...
Saxel (2279)|15.7.2009 14:52
Vegas 8 i 9 zvládá skvěle smart rendering HDV (mpeg-2). Pro nižší rozlišení mpeg-2 (SD) je potřeba mu nastavit přibližně stejné parametry výstupu, jako má zdrojový soubor. Když ti oznamuje "No recompression required", kopíruje data do výstupu bez rekomprese, takže nevím kde se ti tam berou barevné kostičky...
SB (260)|15.7.2009 15:29
V místech kde to napíše,tak to takhle zkazí,skoušel jsem to i na různých instalacích vegasu..problém není v tom...Tak nevim..Tobě to funguje bez problémů??Je to pro SD
Saxel (2279)|16.7.2009 07:23
Stříhám výhradně HDV. Před časem se to ale probíralo na konkurenčním SK fóru, tak jsem to také zkusil a smart render fungoval i na SD. Nicméně ve vlastnostech Vegasu se uvádí "No-recompress rendering for Long GOP HDV", takže u SD formátu to asi bude bez záruky.