Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Příjem analogového TV signálu

Zoidik (5)|14.7.2009 06:34
Zdravím pánové. Potřeboval bych zjistit, z jakých vysílačů se ve vesnici Jedlí v šumperském okresa dá chytnout TV signál. Je mi jasné, že hlavní vysílač je Praděd, ale i on, jakožto spousta dalších vysílačů má i nějaké své vykrývače. Dá se někde najít nějaká taková stránka kde by bylo znázorněno o jaké území se starají?

Googlením jsem našel tuhle stránku http://dtv.ctu.cz/mapa , ale chybí mi tam docela seznam vykrývačů a jejich umístění. Pokud by jste o něčem věděli, tak by jste mi moc pomohli...

Pokud by jste potřebovali nějaké dopřesnující informace tak napište a pokusím se dopnit
StD (8612)|14.7.2009 07:59
Počkej, až se tu mihne nick mirekv, nebo mu pošli SZ. Ten je tam "přímo u zdroje".
Ivo Mašek (10205)|14.7.2009 08:27
V té oblasti, tuším, už analog není vůbec.
Zoidik (5)|14.7.2009 09:40
StD : Děiky za radu pisnu mu

Ivo Mašek : Praděd se bude vypínat jako poslední analogový vysílač a ještě tam analog tak dva roky poejde. Bydlím taky v té oblasti ;)
Zoidik (5)|15.7.2009 06:06
Zatím žádná odezva, asi bude chlapík na dovolené v chorvatsku s rodinnou....... měl by někdo ještě nějaky skvělý nápad nebo radu?
Zoidik (5)|11.8.2009 06:24
Mapka to je pěkná, ale potřeboval bych spíše aby tato mapka byla součástí té, které je v mém prvním příspěvku. Tady se bohužel nedá zoomovat :-(
Pavel_tempx2 (829)|2.11.2009 16:02
kdyby to někdo potřeboval, tak u té předchozí odpovědi je mapka, dole se dají zadat souřadnice (délka, šířka) a poloměr vyhledávání, takže je možnost najít vysílač v okruhu např. 20km od zadaných souřadnic, vyběhne vám potom tabulka s názvy a dalšími parametry
mirekv (7169)|25.11.2009 16:45
Zdravím, sorry za zpoždění, po různých peripetiích s PC a pak s přihlášením zde na fórum (pochopitelně jsem ztratil heslo a jako nové mi to nutilo na nick s shw).
Situaci se signálem na Šumpersku moc neznám, ale znám členitost terénu a zrovna Jedlí je v takové špatné zóně. Zde http://www.radiokomunikace.cz/vysilaci-sluzby/vysilace/tv-prevadece.html je seznam převaděčů i se souřadnicemi a na mapy.cz se místo dá dohledat.
Dle mého názoru se situace nezlepší ani s digitalizací a pokud ano, tak bůhví kdy. Proto každému z takových oblastí vždy doporučuji koupi satelitu, nejlépe SkyLinku.