Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: LCD/Plasma do 15k

Nováček
    Registrace
    May 2007

Dobrý den, vzhledem k rušení analogu jsem se konečně rozhoupal ke koupi nové televize. Raději bych LCD než plasmu. Nejlépe HD nebo rovnou FullHD ale nejsem odborník. Přemýšlel jsem o tolik diskutované Sharp LC-32D44E ale abych pravdu řekl potřeboval bych něco krapet většího s větší úhlopříčkou. Kdo je horký favorit v poměru cena/výkon do 15 000 Kč ?

Děkuji za odpovědi
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Miner Zobrazit příspěvek
    Dobrý den, vzhledem k rušení analogu jsem se konečně rozhoupal ke koupi nové televize. Raději bych LCD než plasmu. Nejlépe HD nebo rovnou FullHD ale nejsem odborník. Přemýšlel jsem o tolik diskutované Sharp LC-32D44E ale abych pravdu řekl potřeboval bych něco krapet většího s větší úhlopříčkou. Kdo je horký favorit v poměru cena/výkon do 15 000 Kč ?

Děkuji za odpovědi
    osobne bych kolem 15k volil toto:
    http://www.videoexpert.cz/plazmove-t...msung-ps42b450

Nováček
    Registrace
    May 2007

Také by mne zajímalo jaký je rozdíl mezi SHARP LC-32D44E-GY a SHARP LC-32D44E-BK ?

Je tu pravidelně Avatar uživatele deAngello
    Registrace
    Oct 2008

...jaký je rozdíl mezi SHARP LC-32D44E-GY a SHARP LC-32D44E-BK ?
    pouze v barvě rámu+podstavce:
    Grey (GY) taková elegantní šedá-grafitová (někde uvedeno stříbrná ale tj. blbost)
    Black (BK) klasika lesklá černá ...sluší jí víc můj názor páč nedávno kupovaná

...ale fakt ještě zvážit klidně i vetší modely

Je tu pravidelně
    Registrace
    Oct 2008

Tak krapet vetsi je napr. SHARP LC-37D44E za slusnych 13.990 Kc Anebo za 15k FullHD model SHARP LC-37D65E. Kazdopadne souhlasim s deAngellem - ta cerna mi k sharpum sedi vic
    Naposledy upraveno uživatelem dv07: 09-07-2009 v 07:58

Nováček
    Registrace
    May 2007

Tak jsem se dnes obešel pár obchodů kde měli i Sharp LC-26D44E ve stříbrné verzi. Abych pravdu řekl obrazově mne nepřekvapila snad žádná LCD televize napříč cenami. Obraz působil velmi "kostičkovaně" (v podstatě asi jako video s velkou kompresí a malým rozlišením na PC) ale Sharpu se musí nechat že měl bezkonkurenčně nejlepší barevné podání. Nechci se ukvapovat k nějakým závěrům a vím že se na televizi nebudu dívat z 20cm přes to jsem teď nakloněn spíše k plasmám. Přesvědčil mne i časopis StereoVideo který uvádí že plasmy mají velmi dobrý obraz a překonávají LCD o několik tříd dražší. V testu se mi zalíbila LG 42PG3000 která za dnešní cenu něco málo přes 13 000 vypadá nadějně.

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

ten test mě taky kdysi dost nahlodal koupit si plazmu a nakonec se tak stalo, pořídil jsem sam. A457 a jsem max. spokojen, další tv bude určitě zase plazma,(plánuju větší), obraz mě přijde prostě více reálný, rodiče maj. sony w4500 a obraz na mé plazmě je lepší a za dost méně peněz...ale jako nic proti té sonce, i na ní je obraz hodně dobrej...

Nováček
    Registrace
    May 2007

Citace Původně odesláno od sonny360 Zobrazit příspěvek
    ten test mě taky kdysi dost nahlodal koupit si plazmu a nakonec se tak stalo, pořídil jsem sam. A457 a jsem max. spokojen, další tv bude určitě zase plazma,(plánuju větší), obraz mě přijde prostě více reálný, rodiče maj. sony w4500 a obraz na mé plazmě je lepší a za dost méně peněz...ale jako nic proti té sonce, i na ní je obraz hodně dobrej...
    Jaký máte ten Samsung ? Koukal jsem se na net a typů A457 je víc. Nemohl byste napsat konkrétní typ ?

Děkuji

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

mám A457, to je model určen pro čr, jestli jsou i jiný ani nevím, ale stejně už je na trhu nástupce takže je to asi jedno, ale mám přesně tu z toho testu v časopise

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2007

Jaký máte ten Samsung ? Koukal jsem se na net a typů A457 je víc. Nemohl byste napsat konkrétní typ ?

Děkuji
    Ackova rada je stara rada, letosni modely jsou B napr ta B450 co jsem jiz postoval

Podobná témata

1. LED/Plasma do 15 000 Kč
    Od vasil1234 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 21-04-2012, 21:48
  2. LED / LCD / PLASMA do 400 €
    Od Luoslav v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 22-03-2012, 10:18
  3. LED LCD x Plasma
    Od Pepe12345 v sekci Televize: LCD, plazma