Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nastavení titulků na NVIDII prosba o pomoc

petruskin (305)|7.7.2009 19:53
Dobrý večer. Mám prosbu používám plasmu jako zobrazovač pro video z počítače. SRT titulky se doted bez problémů zobrazovali na jak na plasmě tak na monitoru. Přip. DVI-HDMI. Od včerejška se mi na plasmě přestali zobrazovat. A já za boha nemůžu v nastavení NVIDIA najít nástroj na jejich zobrazení. Nevíte někdo kde to hledat??? Poraďte někdo prosím nebo mě z toho klepne. Dík
StD (8612)|15.7.2009 14:12
Odpověď s takovým nápadíčkem jsem ti už napsal do toho duplicitního dotazu na SHW...

https://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?p=270819#post270819
artam (1147)|15.7.2009 14:25
Petruskin: V nastaveni NVIDIA to nenajdes, titulky nemaju s grafickou kartou nic spolocneho. Musis to nastavit v prehravac (player), napriklad povolit zobrazovanie titulkov v overlay vrstve a podobne... nenapisal si, aky prehravac pouzivas, potom je tazko radit.
petruskin (305)|16.7.2009 13:52
[QUOTE=artam;233031]Petruskin: V nastaveni NVIDIA to nenajdes, titulky nemaju s grafickou kartou nic spolocneho. Musis to nastavit v prehravac (player), napriklad povolit zobrazovanie titulkov v overlay vrstve a podobne... nenapisal si, aky prehravac pouzivas, potom je tazko radit.[/QUOTE]

! KM player ! a fakt bych ti byl moc vděčný kdybys poradil kde to nastavit. A StD též děkuji za nápadíky ale zatím se nic nechytlo.