Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Kamera SONY jako webkamera

vaclav.vondra@email.cz (6)|2.7.2009 13:29
Prosím o radu.
Nedavno jsem si koupil uvedenou kameru . V manuálu má všechno možné. Není zde ale ani zmínka o možnosti použití jako webkamery. Propojení přes USB slouží pouze k přenosu obrazů do počítače. Je při aktivizaci zavřená uzávěrka objektivu. Slyšel jsem ale o určité možnosti netradičního připojení kamery i přes USB , tak , aby byl vidět na monitoru právě snímaný obraz a s tím možnost použití např. při SKYPE . Pokud by někdo uměl poradit , byl bych moc rád. Děkuji.
BEPE (539)|2.7.2009 17:10
A proč si nepořídit samostatnou WEB kameru za pár stovek a mít ji napořád u počítadla?
ai (2993)|2.7.2009 17:24
[QUOTE=BEPE;231595]A proč si nepořídit samostatnou WEB kameru za pár stovek a mít ji napořád u počítadla?[/QUOTE]
jako web kameru jsem i pouzil VX2000, obraz jako vino ! :), proc ne, ovsem slo to pres firewire do PC
vaclav.vondra@email.cz (6)|2.7.2009 22:54
Kameru SONY bych rád použil pro kvalitu snímání i mimo prostor okolo počitadla.Použití pří Skype spojení bych velmi potřeboval. Je nějaká možnost ?
vaclav.vondra@email.cz (6)|2.7.2009 23:07
[QUOTE=ai;231596]jako web kameru jsem i pouzil VX2000, obraz jako vino ! :), proc ne, ovsem slo to pres firewire do PC[/QUOTE]

Kamera SONY produkuje AVCHD poradí si s tím třeba Skype "