Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Vantage HD-1100 S

RADU (113)|1.7.2009 21:06
Nedávno jsem koupil TV lcd a zvažoval jaké digitální vysílání zvolit.Volba byla jasná satelitní digitální televize-SKYLINK.Potom přišel na řadu výběr satelitního přijímače.Po delším váhání padla volba na Vantage HD-1100 S.Přijímač mám teprve pár dní,koupil jsem ho jako satelitní komplet.K nahrávání používám zatím externí HDD TOSHIBA 2.5" 160 GB co jsem měl u PC.
FW mám původní 24902.Až na pár drobných nedostatků jako je nekompletní české menu,cvakání tlačítek na DO,nefunkční pip splnil vantage moje očekávání.Obraz na HD programech nemá chybu na SD je kvalita rozdílná...Pokud má někdo s Vantage HD-1100 zkušenosti sem s nimi.
Petrcep (75)|6.7.2009 11:09
1100S mám cc 2 měsíce a ted postřehy k němu.Ten Pip je bohužel hodně nedodělanej ale je zajímavý že když dám kanál Noe jako Pip tak funguje,snad to vyřeší nová verze Fw i na ostatní kanály.Dále používám Ex HDD MY Book2 1Tb a když jsem nahrával z Hd Novy "Mezi námi zvířaty" tak ani za boha se mi nepodařilo ve Vantage z něho vystříhat rekamy.Ale SD kanály šly v pohodě.Jinak mě na něm ještě mrzí že neumí žádný titulky at už Srt či Sub a se soubory filmů MKV jsou taky problémy páč umí jen Fat32.Ale jinak jak už řekl Radu tak z obrazem jak HD tak SD velká spokojenost.
RADU (113)|6.7.2009 12:34
Reklamy jsem vystřihávat nezkoušel jednoduše reklamu přetočím,podívám a potom časem nahrávku vymažu...Titulky jsem nezkoušel,filmy přehrávám přímo z PC.Pip nepoužívám takže to neřeším.Ten Fat32 je fakt vopruz,ale co naděláme.Jediný co mě štve je HDD,protože pokud je 1100 ve standby HDD se nevypíná kontrolka pořád svítí...jedině vypínat vypínačem co je na zadní straně.
Welshcorgi (141)|6.7.2009 19:55
[QUOTE=RADU;231904]Reklamy jsem vystřihávat nezkoušel jednoduše reklamu přetočím,podívám a potom časem nahrávku vymažu...Titulky jsem nezkoušel,filmy přehrávám přímo z PC.Pip nepoužívám takže to neřeším.Ten Fat32 je fakt vopruz,ale co naděláme.Jediný co mě štve je HDD,protože pokud je 1100 ve standby HDD se nevypíná kontrolka pořád svítí...jedině vypínat vypínačem co je na zadní straně.[/QUOTE]

Někde v nastavení by mohlo/mělo být HDD auto-stand by nastavitelné po určité době nečinnosti. koukni po tom.
losos (2977)|6.7.2009 21:10
[QUOTE=Welshcorgi;232011]Někde v nastavení by mohlo/mělo být HDD auto-stand by nastavitelné po určité době nečinnosti. koukni po tom.[/QUOTE]
Ono to tam opravdu je, ale nejsem si jistý, zda to funguje i u externích harddisků...
Je třeba to vyzkoušet.
Nějaké informace o tom jsem někde viděl - asi na forum.vantage.cz, nebo vantagefunclub.cz, nebo na cssf.cz, už nevím.
RADU (113)|7.7.2009 16:34
Nastavení HDD auto-standby v menu je.Vyzkoušeno a pořád nic...kontrolka u HDD svítí dál.
losos (2977)|7.7.2009 21:09
[QUOTE=RADU;232134]Nastavení HDD auto-standby v menu je.Vyzkoušeno a pořád nic...kontrolka u HDD svítí dál.[/QUOTE]
Kontaktuj nick jménem keras.
Ten by ti měl umět poradit....
Welshcorgi (141)|15.7.2009 14:36
[QUOTE=RADU;232134]Nastavení HDD auto-standby v menu je.Vyzkoušeno a pořád nic...kontrolka u HDD svítí dál.[/QUOTE]

To čumím. Mě se vypíná... externí.
Man5on (661)|15.7.2009 15:39
Tak tak, vypíná se po cca 5 minutách.