
Novy Xtreamer Media Player
[quote=czchip;251904]Emergency firmware procedure:
Stahni si polsedni emergency firmware http://www.xtreamer.net/downloads/xtreamer/firmware/emergency-firmware-procedure-ver--2-0-1.aspx
a postupuj nasledovne:
1. Vybal install.img (120 MB)
2. Nahraj “install.img” do korene USB flashky nebo HDD v Xtreameru.
3. Vypoj Xtreamer ze site aspon na 10 s, pote zapoj zpet.
4. Na ovladaci zmackni “Home” -> “3” -> “Power”.
A podrz ho dokud proces obnovy nezacne.
5. Pockej dokud ze na obrazovce neohlasi ze obnoveny probehlo.
Timhle vratis xtreamer do tovarniho nastaveni.[/quote]
procedura nepomohla...je to take iste len videolibrary...nemam tam ponuku youtube a ostane....netreba nejak inak nastavit router?
Stahni si polsedni emergency firmware http://www.xtreamer.net/downloads/xtreamer/firmware/emergency-firmware-procedure-ver--2-0-1.aspx
a postupuj nasledovne:
1. Vybal install.img (120 MB)
2. Nahraj “install.img” do korene USB flashky nebo HDD v Xtreameru.
3. Vypoj Xtreamer ze site aspon na 10 s, pote zapoj zpet.
4. Na ovladaci zmackni “Home” -> “3” -> “Power”.
A podrz ho dokud proces obnovy nezacne.
5. Pockej dokud ze na obrazovce neohlasi ze obnoveny probehlo.
Timhle vratis xtreamer do tovarniho nastaveni.[/quote]
procedura nepomohla...je to take iste len videolibrary...nemam tam ponuku youtube a ostane....netreba nejak inak nastavit router?
pre tribulu: reakcia na problém z 9-10 str. Ako si 3-pin vetrák prerobil na 2-pin. mohol by si dať fotky, čo s tou koncovkou robiť? Díky.
[quote=m_a_t_k_o;252375]pre tribulu: reakcia na problém z 9-10 str. Ako si 3-pin vetrák prerobil na 2-pin. mohol by si dať fotky, čo s tou koncovkou robiť? Díky.[/quote]
Je to uplne jednoduche. Povodny ventilator odpojis s konektoru zapamataj si ako bol zapojeny cierny a cerveny kablik. Potom vytiahni konektor - budes musiet pouzit trochu sili, ale pojde bez problemov, je tam iba nastoknuty. Potom presne na hole piny napoj novy ventilator - presne podla toho ako bol na povodnom zapojeny cierny a cerveny kablik. Zlty nemas kde zapojit - to je aj tak iba monitorovaci pre otacky. Na tych foto co som tam dal je to pekne vidno, ze su zapojene iba dva kable... Skratka ked spravne otocis konektor, tak nemas co pokazit.
Je to uplne jednoduche. Povodny ventilator odpojis s konektoru zapamataj si ako bol zapojeny cierny a cerveny kablik. Potom vytiahni konektor - budes musiet pouzit trochu sili, ale pojde bez problemov, je tam iba nastoknuty. Potom presne na hole piny napoj novy ventilator - presne podla toho ako bol na povodnom zapojeny cierny a cerveny kablik. Zlty nemas kde zapojit - to je aj tak iba monitorovaci pre otacky. Na tych foto co som tam dal je to pekne vidno, ze su zapojene iba dva kable... Skratka ked spravne otocis konektor, tak nemas co pokazit.
Uz som nevydrzal do odpovede a urobil som mensiu masarinu s kablikami. Ale dik za tip na ventilator. Cez HDD ho neni absolutne pocut. Super.
[quote=HWTest;252244]A vzhledem ke "kvalitě" technické podpory WD, tak WD nebrat ...[/quote]
Pár dní pročítám recenze a Xtreamer asi bude jasná volba.
Pár dní pročítám recenze a Xtreamer asi bude jasná volba.
[quote=minusko;252281]procedura nepomohla...je to take iste len videolibrary...nemam tam ponuku youtube a ostane....netreba nejak inak nastavit router?[/quote]
Mam take iste skusenosti ako Minusko, vie niekto poradit
Dakujem
Mam take iste skusenosti ako Minusko, vie niekto poradit
Dakujem
Sice jsem prošel všechny strany, ale buď tu ta informace není a nebo jsem ji přehlédl.
Umí přehrávač přepínat automaticky frekvenci výstupu podle snímkové frekvence videa?
Na HTPC mám přes Powerstrip nastavené na LCD 50Hz, jinak se mi videa sekají. Při 50Hz to už není vidět. Potřebuji ještě jeden multimediální přehrávač a stavba HTPC byla moc pracná na to, abych ji zreplikoval ještě jednou :-)
Umí přehrávač přepínat automaticky frekvenci výstupu podle snímkové frekvence videa?
Na HTPC mám přes Powerstrip nastavené na LCD 50Hz, jinak se mi videa sekají. Při 50Hz to už není vidět. Potřebuji ještě jeden multimediální přehrávač a stavba HTPC byla moc pracná na to, abych ji zreplikoval ještě jednou :-)
Taky řeším problém, pravděpodobně se snímkovou frekvencí při přehrávání. Když pustím jakékoliv video, které má jinou frekvenci než 25 fps, tak se přehrává trhaně. Zkoušel jsem i všechna nabízená nastavení TVOUT na xtreameru a je to stále stejné. TV mám plazmu Samsung PS50A457, připojenou přes HDMI. Jestli máte někdo podobnou zkušenost nebo radu co s tím, předem děkuji za odpověď.
od dnes ho mam doma a v pohode som rozbehal wifi pripojenie akurat potrebujem pomoct s funkciou prehravanie/prezeranie HDD v PC... moze mi niekto bod po bode poradit nastavenie prehravaca s PC (cez Wifi)? isiel som na to cez Media Library - dalej NET - My_Shortcuts (v PC som nastavil adresar na zdielanie) a nic... je tam este moznost Shortcut Manager, ale nemam paru ake udaje mam do tej tabulky vyplnit (v PC som nic nehesloval)....
Ahoj kluci, měl bych dotaz - zkoušel jste někdo připojovat Xtreamer k nějaké větší TV přes kompozitní (cinch) výstup? Dá se na to koukat? Mám doma teď tuhle tv: http://www.mascom.cz/tv/82f7_t3d.htm, která samozřejmě nemá HDMi, tak se bojím aby se na to dalo koukat... WD TV Live má i komponentní výstup, což by bylo v pohodě... ale Xtreamer mě láká firmwarem... který se pořád vylepšuje...
Zdravím všechny uživatele.
Měl bych na vás, prosím, dotaz. Mají nové FW vyřešený problém se zobrazováním českých znaků - tedy jestli už nejsou oproti ostatnímu textu trochu větší?
A pak by mě zajímalo jestli si přehrávač automaticky poradí s anamorfním videem - tedy s videem, kde pixel nemá poměr stran 1:1. Jestli dokáže automaticky upravit poměr stran tak, aby video nebylo deformované - takových ripů obecně moc není, ale v mojí sbírce je to bohužel přesně naopak - mám třeba hodně kousků v 640x480 s poměrem stran 16:9.
Měl bych na vás, prosím, dotaz. Mají nové FW vyřešený problém se zobrazováním českých znaků - tedy jestli už nejsou oproti ostatnímu textu trochu větší?
A pak by mě zajímalo jestli si přehrávač automaticky poradí s anamorfním videem - tedy s videem, kde pixel nemá poměr stran 1:1. Jestli dokáže automaticky upravit poměr stran tak, aby video nebylo deformované - takových ripů obecně moc není, ale v mojí sbírce je to bohužel přesně naopak - mám třeba hodně kousků v 640x480 s poměrem stran 16:9.
Mám dotaz. Chcem si zakúpiť Xtreamer Media Player bez HDD. Viete mi poradiť, či potom doň môžem zakúpiť hocijaký HDD 2,5, alebo sú na ten HDD nejaké špeciálne požiadavky. Dík.
[quote=33liska;253480]Mám dotaz. Chcem si zakúpiť Xtreamer Media Player bez HDD. Viete mi poradiť, či potom doň môžem zakúpiť hocijaký HDD 2,5, alebo sú na ten HDD nejaké špeciálne požiadavky. Dík.[/quote]
HDD má být s konektorem SATA. O extra požadavcích nevím.
HDD má být s konektorem SATA. O extra požadavcích nevím.
Ešte posledný dotaz pred objednávkou Xtreamer-a, myslíte si, že Xtreamer je lepší ako eGreat EG-M33H-DVBT. Pri prezeraní webu umax som teraz trošku nerozhodný či mám objednať že alebo eGreat EG-M33H-DVBT. Dík za názory.
Ahojte tak uz aj ja som majitelom tohot zariadenia zatial co skusam tak funguje ako ma. Urobil som update na najnovsi nahral som si na HDD nejake mkv a skusam...
Obraz krasny cisty ako sa patri az na zelene cmuhy pri svetlych scenach... Fakt nechapem preco v cierbych scenach to nie je vidno ale pri bledych to vidno az moc... Prehravac mam pripojeny cez HDMI a optiku k reciveru... Vyskusal som oba kable jeden je lacnejsi a druhy stal okolo 30€ Zial pri oboch rovnaky vysledok...
Bavil som sa aj s nastavenim prehravaca kde som si obraz nadstavil na 1080 na Tv som nic neprestavoval...
Neviete nahodou v com moze byt chyba? Za vsetky rady dakujem.
dodo
Obraz krasny cisty ako sa patri az na zelene cmuhy pri svetlych scenach... Fakt nechapem preco v cierbych scenach to nie je vidno ale pri bledych to vidno az moc... Prehravac mam pripojeny cez HDMI a optiku k reciveru... Vyskusal som oba kable jeden je lacnejsi a druhy stal okolo 30€ Zial pri oboch rovnaky vysledok...
Bavil som sa aj s nastavenim prehravaca kde som si obraz nadstavil na 1080 na Tv som nic neprestavoval...
Neviete nahodou v com moze byt chyba? Za vsetky rady dakujem.
dodo
[quote=dodomt;253812]Ahojte tak uz aj ja som majitelom tohot zariadenia zatial co skusam tak funguje ako ma. Urobil som update na najnovsi nahral som si na HDD nejake mkv a skusam...
Obraz krasny cisty ako sa patri az na zelene cmuhy pri svetlych scenach... Fakt nechapem preco v cierbych scenach to nie je vidno ale pri bledych to vidno az moc... Prehravac mam pripojeny cez HDMI a optiku k reciveru... Vyskusal som oba kable jeden je lacnejsi a druhy stal okolo 30€ Zial pri oboch rovnaky vysledok...
Bavil som sa aj s nastavenim prehravaca kde som si obraz nadstavil na 1080 na Tv som nic neprestavoval...
Neviete nahodou v com moze byt chyba? Za vsetky rady dakujem.
dodo[/quote]
ahoj ...
jen otázečka ? ........ není možný že je to už ve filmu origoš ? chtělo by to vyskoušet třebas u kámoše pač s touto malichernou chybičkou jsem se nesetkal.
můj názor
Veškeré MKVčka jedou na 100% a obraz si nemohu vynachválet
můj názor
....
....
Systém TV - 1080p 60Hz
24Hz - 1080p
HDMi
TV LG
750Gb a 320Gb
Obraz krasny cisty ako sa patri az na zelene cmuhy pri svetlych scenach... Fakt nechapem preco v cierbych scenach to nie je vidno ale pri bledych to vidno az moc... Prehravac mam pripojeny cez HDMI a optiku k reciveru... Vyskusal som oba kable jeden je lacnejsi a druhy stal okolo 30€ Zial pri oboch rovnaky vysledok...
Bavil som sa aj s nastavenim prehravaca kde som si obraz nadstavil na 1080 na Tv som nic neprestavoval...
Neviete nahodou v com moze byt chyba? Za vsetky rady dakujem.
dodo[/quote]
ahoj ...
jen otázečka ? ........ není možný že je to už ve filmu origoš ? chtělo by to vyskoušet třebas u kámoše pač s touto malichernou chybičkou jsem se nesetkal.
můj názor
Veškeré MKVčka jedou na 100% a obraz si nemohu vynachválet
můj názor
....
....
Systém TV - 1080p 60Hz
24Hz - 1080p
HDMi
TV LG
750Gb a 320Gb
Dakujem za odpoved. Ale mkvcka su urcite v poriadku skusil som ich viac a problem bol zo vsetkym... Mal som ich nahrate aj na disku aj na externom disku ale stale to iste... Neskusal som vsak klasicke DVD ako idu tie...
Obraz mam fantasticky aj ja az na tiezelene flaky...
Nejake dalsie napady?
dodo
Obraz mam fantasticky aj ja az na tiezelene flaky...
Nejake dalsie napady?
dodo
Ahoj bol uvolneny novy firmware ver. 2.1 final tak sosajte
http://gator884.hostgator.com/~xtreamer/Xtreamer_2.1.zip
http://gator884.hostgator.com/~xtreamer/Xtreamer_2.1.zip
Zdar, mám problém nejde mi se připojit pomocí wifi.. LAN zdá se že funguje ale pomocí wifi najdu síť, zadám heslo a hodí mě to zpátky do menu a u wirreless vidím jenom "DHCP not ready!" ..
Jedu na 2.1 Nevíte někdo ??
Jedu na 2.1 Nevíte někdo ??
Tak jsem nahrál fw 2.1 a nejde 5.1 audio, jde jenom stereo. Jedu přes optiku do receiveru. Má někdo stejný problém?
Takže zase návrat ke staršímu fw.. možná už by bylo dobrý udělat hlasování o verzi, která zatím fungovala nejlíp.
vydím to prozatím na Firmware Xtreamer 2.0.2
ůspěšnost a dokonalost
...
Systém TV - 1080p 60Hz
24Hz - 1080p
HDMi
TV LG
750Gb a 320Gb
ůspěšnost a dokonalost
...
Systém TV - 1080p 60Hz
24Hz - 1080p
HDMi
TV LG
750Gb a 320Gb
Zdravim, ide mi hlavne o prehravanie mkv a DVD filmov z ext. HDD a zaujima ma zopar veci:
1. Je mozne u Xtremeru nastavit vystup 1080p/23,976 fps (popripade 1080i/23,976 fps) a riesi to problem s obcasnym cuknutim filmu?
2. Dokaze prehrat vacsinu mkv filmov?Ma nejake obmedzenie v pocte reframes?
3. Vie Xtremer DVD menu a dokaze prehrat VIDEO_TS?
4. Ma CZ alebo SK menu?
Dakujem
1. Je mozne u Xtremeru nastavit vystup 1080p/23,976 fps (popripade 1080i/23,976 fps) a riesi to problem s obcasnym cuknutim filmu?
2. Dokaze prehrat vacsinu mkv filmov?Ma nejake obmedzenie v pocte reframes?
3. Vie Xtremer DVD menu a dokaze prehrat VIDEO_TS?
4. Ma CZ alebo SK menu?
Dakujem
[quote=dodomt;253812]Ahojte tak uz aj ja som majitelom tohot zariadenia zatial co skusam tak funguje ako ma. Urobil som update na najnovsi nahral som si na HDD nejake mkv a skusam...
Obraz krasny cisty ako sa patri az na zelene cmuhy pri svetlych scenach... Fakt nechapem preco v cierbych scenach to nie je vidno ale pri bledych to vidno az moc... Prehravac mam pripojeny cez HDMI a optiku k reciveru... Vyskusal som oba kable jeden je lacnejsi a druhy stal okolo 30€ Zial pri oboch rovnaky vysledok...
Bavil som sa aj s nastavenim prehravaca kde som si obraz nadstavil na 1080 na Tv som nic neprestavoval...
Neviete nahodou v com moze byt chyba? Za vsetky rady dakujem.
dodo[/quote]
Co máš za TV? Při připojení jiným způsobem než přes HDMI se ti tyto barevné mapy také objevují?
Obraz krasny cisty ako sa patri az na zelene cmuhy pri svetlych scenach... Fakt nechapem preco v cierbych scenach to nie je vidno ale pri bledych to vidno az moc... Prehravac mam pripojeny cez HDMI a optiku k reciveru... Vyskusal som oba kable jeden je lacnejsi a druhy stal okolo 30€ Zial pri oboch rovnaky vysledok...
Bavil som sa aj s nastavenim prehravaca kde som si obraz nadstavil na 1080 na Tv som nic neprestavoval...
Neviete nahodou v com moze byt chyba? Za vsetky rady dakujem.
dodo[/quote]
Co máš za TV? Při připojení jiným způsobem než přes HDMI se ti tyto barevné mapy také objevují?
[quote=_FrOst_;253884]Zdar, mám problém nejde mi se připojit pomocí wifi.. LAN zdá se že funguje ale pomocí wifi najdu síť, zadám heslo a hodí mě to zpátky do menu a u wirreless vidím jenom "DHCP not ready!" ..
Jedu na 2.1 Nevíte někdo ??[/quote]
Na routeru DHCP máš povoleno? Nemáš na routeru zapnuto filtrování MAC adres?
Jedu na 2.1 Nevíte někdo ??[/quote]
Na routeru DHCP máš povoleno? Nemáš na routeru zapnuto filtrování MAC adres?
[quote=RoPo;254147]Co máš za TV? Při připojení jiným způsobem než přes HDMI se ti tyto barevné mapy také objevují?[/quote]
Uz to funguje! Neviem kde bola chyba ale po opatovnom pripojeni na Tv je obraz v poriadku...
Uz to funguje! Neviem kde bola chyba ale po opatovnom pripojeni na Tv je obraz v poriadku...
zdravím, rozhoduji se o koupi přístroje, mohl by mi někdo z majitelů napsat jak je u xtreameru řešen zoom videa? Zajímala by mě hlavně možnost jednoduše o několik procent zvětšit obraz při zachování stejného poměru stran u filmů které jsou natočené ve formátu tuším 21:10 (většina mkv) - eliminace vrchního a spodního černého okraje. Zakryje se tím sice část obrazu na bočních okrajích ale aspoň bude obraz přes celou obrazovku. Také mě zajímá zda je zoom plynulý nebo skokový. Díky
takže další pokus... http://www.xtreamer.net/downloads/xtreamer/firmware/ver-2-1-1.aspx
[quote=czchip;254406]pady pri prehravani zustaly, z5 k 2.0.2[/quote]
Zvláštní, mně to nepadá, zkoušel jsi i emergency fw?
Jinak tady seznam oprav:
1. When pass-through option is selected, Mp3 playback with optical output doesn't work. Fixed.
2. Black screen appears on some TVs in HDMI 1080P output mode. Fixed.
3. Hebrew MKV embedded subtitles are not shown in order. Fixed.
- Select Hebrew in “Subtitle/ID3tag”
4. NAS mode cannot be started from Web UI. Fixed.
5. Can’t see folder for Music/Photos/Movies tabs from Favorites menu. Fixed.
6. Zoom Settings are not saved correctly. Fixed.
7. “Add to Favorites” removed from “FUNC” menu for “Media Library->Net”.
8. “Add to Favorites” removed from “FUNC” menu for “Media Library->Network Shares”.
- Folders can be added to favorites
9. In “Favorites” menu thumbnail don’t work in “Photo” tab. Fixed.
Zvláštní, mně to nepadá, zkoušel jsi i emergency fw?
Jinak tady seznam oprav:
1. When pass-through option is selected, Mp3 playback with optical output doesn't work. Fixed.
2. Black screen appears on some TVs in HDMI 1080P output mode. Fixed.
3. Hebrew MKV embedded subtitles are not shown in order. Fixed.
- Select Hebrew in “Subtitle/ID3tag”
4. NAS mode cannot be started from Web UI. Fixed.
5. Can’t see folder for Music/Photos/Movies tabs from Favorites menu. Fixed.
6. Zoom Settings are not saved correctly. Fixed.
7. “Add to Favorites” removed from “FUNC” menu for “Media Library->Net”.
8. “Add to Favorites” removed from “FUNC” menu for “Media Library->Network Shares”.
- Folders can be added to favorites
9. In “Favorites” menu thumbnail don’t work in “Photo” tab. Fixed.
Tak som do xtreamer napchal 640gb hdd a slape bez problemov:)
Inak nema niekto kod od ovladaca xtreameru (remote control code)? Ktory by som zadal do DO od onkyo recievera?
Inak nema niekto kod od ovladaca xtreameru (remote control code)? Ktory by som zadal do DO od onkyo recievera?
[quote=jouda25;254221]zdravím, rozhoduji se o koupi přístroje, mohl by mi někdo z majitelů napsat jak je u xtreameru řešen zoom videa? Zajímala by mě hlavně možnost jednoduše o několik procent zvětšit obraz při zachování stejného poměru stran u filmů které jsou natočené ve formátu tuším 21:10 (většina mkv) - eliminace vrchního a spodního černého okraje. Zakryje se tím sice část obrazu na bočních okrajích ale aspoň bude obraz přes celou obrazovku. Také mě zajímá zda je zoom plynulý nebo skokový. Díky[/quote]
Zoom se nastavuje po 1% pro kazdou stranu zvlast, tudiz si muzes obraz prizpusobit jakkoli bude vhodne. Zoom je plynuly a po stisku reset v nastaveni zoomu je hezky videt jak se obraz vraci do puvodni velikosti.
Zoom se nastavuje po 1% pro kazdou stranu zvlast, tudiz si muzes obraz prizpusobit jakkoli bude vhodne. Zoom je plynuly a po stisku reset v nastaveni zoomu je hezky videt jak se obraz vraci do puvodni velikosti.
[quote=czchip;254406]pady pri prehravani zustaly, z5 k 2.0.2[/quote]
Tak u mna zatial spokojnost s 2.1.1. Zacali mi fungovat aj mp3 cez optiku. A ked som prehraval z externeho HDD tak sa mi spomaloval obraz oproti zvuku vcera vsetko ok.
dodo
Tak u mna zatial spokojnost s 2.1.1. Zacali mi fungovat aj mp3 cez optiku. A ked som prehraval z externeho HDD tak sa mi spomaloval obraz oproti zvuku vcera vsetko ok.
dodo
Super je tlustej okraj u titulku, ale padani pri prehravani avi kontejneru je blby. A podle fora xtreamer to stve dost lidi.
Kupil som si prehravac aby som mohol prehravat filmy vo Full HD nie na "avicka" :-P to bol vtip :-) samozrejme je to nedostatok ktory som este neskusal a neviem ci by prehravanie padlo aj mne... Mozno dnes vyskusam. Paci sa mi ze aktualizacie firmware su caste a snazia sa vsetko opravit v co najkradsej dobe.
dodo
dodo
S tema opravama si nebut tak jistej, doporucuju precist si i ofiko forum. Pani programatori jsou schopny vyrobit davno opraveny chyby...
Ale jinak dobry, minimalne 2.0.2 je pouzitelnej a pokud se opravy chyby ve 2.1.(1, 2, 3...) tak to ve svete bazmeku nebude mit konkurenci.
Ale jinak dobry, minimalne 2.0.2 je pouzitelnej a pokud se opravy chyby ve 2.1.(1, 2, 3...) tak to ve svete bazmeku nebude mit konkurenci.
Vcera som vyskusal novy firmware 2.1.1 a som s nim spokojny. MKV bez najmensich problemov, ziadne pady, titulky su konecne citatelne aj na bielom podklade, DTS ES mi reciever korektne spracoval...
Ahojte mal by som jeden dotaz... Vcera som pusil mkvcko terminatora a po chvilke prehravania zacal ist obraz oproti zvuku spomalene stalo sa vam nieco podobne? Prehraval som z interneho hdd mal som vsak pripojeny aj extrny hdd... Vetrak myslim ze na sretdnu hodnotu este mozem povedat ze v izbe bolo teplo. Nemoze tento problem nastat ked sa prehravac prehrieva? U vas to je ako?
A dalsia vec neviem ako u vas ale ked menim otacky ventilatora tak sa mi zda ze su furt rovnake.... Ked dam na najpomalsie otacanie ventilatora tak na sekundu pocut ze sa zmenili otacky ale potom zase stupnu ako keby boli zapnute na strednu hodnotu... Rozdiel medzi strednou a max ani nedokazem rozpoznat...
Bezim na FW 2.1.1
A este jeda tecnicka otazka. Zatial sa mi stale nepodarilo rozbehnut zdielanie adresarov z mojho NB aby som mohol prehrat film aj zo siete. Co treba nastavit okrem toho ze v NB dam zdielat adresar s filmami? Mam Apple MacBook. Xtreameru treba niekde zapisat prava na pristup do zdielanich adresarov? Skusal som aj nieco podla manualu ale akosi nist :)
dakujem
dodo
A dalsia vec neviem ako u vas ale ked menim otacky ventilatora tak sa mi zda ze su furt rovnake.... Ked dam na najpomalsie otacanie ventilatora tak na sekundu pocut ze sa zmenili otacky ale potom zase stupnu ako keby boli zapnute na strednu hodnotu... Rozdiel medzi strednou a max ani nedokazem rozpoznat...
Bezim na FW 2.1.1
A este jeda tecnicka otazka. Zatial sa mi stale nepodarilo rozbehnut zdielanie adresarov z mojho NB aby som mohol prehrat film aj zo siete. Co treba nastavit okrem toho ze v NB dam zdielat adresar s filmami? Mam Apple MacBook. Xtreameru treba niekde zapisat prava na pristup do zdielanich adresarov? Skusal som aj nieco podla manualu ale akosi nist :)
dakujem
dodo
