Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

úprava DVD s více tituly

cole (1)|27.6.2009 19:22
Dobrý den, nejsem úplný začátečník, vložení české zvukové stopy do originálního DVD zvládám, nikdo nic nepozná :-) ale: potřebuji "předělat" DVD se seriálem Doc Martin, který mám na DVD v originále, měl by to být dárek, do české verze, tedy vložit české zvukové stopy do každého dílu, při zachování původní struktury disku včetně menu. Standardní návody mi na to nefungují, např. v IfoEditu nemůžu vytvořit více titulů. Poradí někdo?
Pytkin (7947)|27.6.2009 23:37
cele to rozober , pridaj zvuk a zase poskladaj .. authoring pouzi taky , ktory zvladas ..
StD (8612)|28.6.2009 14:44
DVDReauthor + Scenarist = nejrychlejší cesta, ale to není ani pro poloamatéry jako já, že 666dia...

Rozebrat to není problem, složit to není problem, takže co zbývá? MENU! A budeme se bavit o Commandech a dalších zábavičkách...
peco (772)|28.6.2009 19:51
[quote="peco"]1. kazdy titul autorizuj v ifoedit zvlast
2. Origo DVD si ripni na HDD
3. pomocou Voblankera urob replace novovytvorenych titulov do originalneho DVD
4. Otvor takto replacnute DVD v PGCEdit a v jeho PGCeditore dopln manualne dalsiu audio stopu, potvrd OK
5. klik na dany titul, prechod na domena/atributy stop, kde ti povie, ze mas tam o jednu stopu viac a ty potvrd OK, danej stope prirad spravny jazykovy kod a potvrd OK
6. krok 5 opakuj pre kazdy z titulov kde si menil audio[/quote]

Pripadne upravit graficky menu pre CZ jazyk podla wencaS
BOBA (590)|28.6.2009 21:15
Teď jsem dokončil DVD od Iron Maiden "Flight 666" podle tohoto návodu:http://petrxlanger.sblog.cz/
sice mi šlo hlavně o titulky, ale se zvukovou stopou by neměl být problém.