Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

kde koupit panaka p42x10y?

cajhaj (145)|24.6.2009 00:04
zdravim, poradil by mi nekdo dobry spolehlivy [napr co se tyka reklamaci] shop, kde bych mohl koupit tuhle plasmu za zajimavou cenu ?

puvodne jsem ji chtel koupit v datartu,ktery ma sice o neco horsi cenu vetsinou, nicmene luxusni dovoz a odnos az do domu.. bohuzel na eshopu ji nemaji a na kamenym typicky drahou :(

dale bude problem s dovozem, do auta se mi tesne nevejde, tudiz bych ji potrebova dovezt..

co si myslite o ceske poste ? par veci [i vetsich]sem si nechal posilat a az na rozkrapnutou krabicku od dvdcka sem nemel problem, tak nevim.. asi by to byla pomerne dobra volba, protoze telku si musim taky nejak prevzit a ne vzdy vim jak budu moct [navic napr ppl se se zakaznikem moc neprdi] a takle staci dojit na postu a vzit :]
ale obet by se hodila nejak zkusenost..

platbu bych preferoval pravdepodobne prevodem na ucet

diky moc za rady
deAngello (308)|24.6.2009 01:20
plazmu poštou ? no to nevim nevim ...tak leda snad žeby s ní jelo nějaké spešl komando 8-)
...nebude lepší když si na převoz půjčíš od někoho větší káru (42PX80 sem vezl v poho v kombasu na zadním sedadle) nebo případně np. DHL-kem
MadMike83 (115)|24.6.2009 08:08
Co jsem viděl tak firmy posílají poštou věci do 30kg a 30.000 kč, tak jedině že jsi v limitu, ale určitě spíš zvolit vlastní dopravu ( bych to vypodložil a jet s otevřeným kufrem pokud to nemáš příliš daleko, by neměl být takový problém ) nebo pak většina nabízí i kurýrem/jejich přepravu. Nebo známého s větším autem, poštu jako poslední řešení. Ještě záleží, kde bydlíš :)
cajhaj (145)|24.6.2009 08:45
prave,ze kus od berouna... nicmene celkem souhlasim s tou postou no :(
kazdopadne kdyby to bylo blizko toho berona tak znamej pujci auto, dneska se m to s nim resil,ale do prahy se mu nechce :/

a kde myslite,ze to teda koupit ? hlavne nemam zkusenosti s obchodama typu kasa, megaobchod atp (na ten sem zrovna cetl pomerne spinu)
jelikoz vetsinou nakupuju u renomovanejsich shopu,,ale tedak to holt asi nepujde..

takze co myslite ?


p.s. do limitu 30k i 30kg se vejdu :) cena kolem 20k vaha 28 :)
amyr (120)|24.6.2009 08:51
Koupil bych to zde- http://www.panasonic-shop.cz/panasonic/plazmove-televize/televize/tx-p42x10y--darek-d17810.html, dobrá cena ještě foták zdarma a s obchodem mám dobré zkušenosti
cajhaj (145)|24.6.2009 09:12
2amyr, skvely, fotak se bude hodit, starickej co mam uz opravdu dojizdi :) a mas zkusenosti i s reklamacema atp ? to bejva vzdy kamen urazu..

jeste sem koukal sem:
http://www.dostal.cz/panasonic/vyrobek-panasonic-tx-p42x10y-+-zdarma-fotoaparat-panasonic.do?id=6168

to taky nekdo doporucoval, opet nevim ja ks reklamacema a jestli to neni nejaky rychlokvasny obchod co zase za par mesicu uhyne :/
amyr (120)|24.6.2009 09:22
Nic co jsem tam koupil jsem zatím nereklamoval,vse maká bez problémů. Jednou jsem vracel telku ve 14 denni lhutě, po telef. domluve přijeli odvezli a do 14 dni byly penizena ůčtě. Ani si nic nepocitali za vraceni /dopravu/. Solidni jednání, řekl bych nadstandartní.
cajhaj (145)|24.6.2009 09:49
tak pokud jsou takle ferovy, tak to je hodne nadstandard.. todle je narocnejsi operace nez reklamace :) a hlavne se do ni prodejcum samozrejme nechce..

ale oni nemaji prece nejakou svoji dopravu ? fakt me prekvapuje,ze dojeli osobne...

edit: akorat na nejaky diskuzi tady na tvfreaku nekdo tvrdil,ze vznikl ten shop kveten 2008, :/
911 (260)|24.6.2009 11:29
[QUOTE=cajhaj;230762]tak pokud jsou takle ferovy, tak to je hodne nadstandard.. todle je narocnejsi operace nez reklamace :) a hlavne se do ni prodejcum samozrejme nechce..

ale oni nemaji prece nejakou svoji dopravu ? fakt me prekvapuje,ze dojeli osobne...

edit: akorat na nejaky diskuzi tady na tvfreaku nekdo tvrdil,ze vznikl ten shop kveten 2008, :/[/QUOTE]

Sohlasím s Amyrem,za novou plasmu za 19300 s foťákem a s dopravou až do domu,není co řešit.Vyplň a těš se a neřeš kraviny.Zdar
cajhaj (145)|24.6.2009 12:39
uz mlcim, objednavka odeslana :] akorat teda zaplatim cash, precejenom nerad prevadim prachy na maly webshopy..
celkove to vyjde jeste o petikilo vic, poplatek a doprava je za 300 takze 19,8k
ale porad je tam fotak v hodnote 4k a stejne sem nejakej chtel poridit..

jenze sem se docetl ze doprava je stylu datart, tzn dohodnou se poradne, prijedou, donesou do patra !!! coz je velice dulezity, pac tim padem nemusim bejt doma a prebere to lepsi polovicka :]
rozbalej, zapnou jestli jede, zkasirujou a jedou.. (popripade odvezou starou)

vypada to dosti dobre, uz se tesim :)
mysli (45)|24.6.2009 14:50
[QUOTE=cajhaj;230790]uz mlcim, objednavka odeslana :] akorat teda zaplatim cash, precejenom nerad prevadim prachy na maly webshopy..
celkove to vyjde jeste o petikilo vic, poplatek a doprava je za 300 takze 19,8k
ale porad je tam fotak v hodnote 4k a stejne sem nejakej chtel poridit..

jenze sem se docetl ze doprava je stylu datart, tzn dohodnou se poradne, prijedou, donesou do patra !!! coz je velice dulezity, pac tim padem nemusim bejt doma a prebere to lepsi polovicka :]
rozbalej, zapnou jestli jede, zkasirujou a jedou.. (popripade odvezou starou)

vypada to dosti dobre, uz se tesim :)[/QUOTE]

Dej pak vědět, jestli jsou telky určený pro ČR. Nějak se mi nezdá, že mají na webu i řadu G, která na e-shopech být nesmí.
Connor (509)|24.6.2009 15:26
cajhaj: Se ti do auta těsně nevejde? Jak to víš? Jak velká je krabice?
911 (260)|24.6.2009 15:28
[QUOTE=mysli;230807]Dej pak vědět, jestli jsou telky určený pro ČR. Nějak se mi nezdá, že mají na webu i řadu G, která na e-shopech být nesmí.[/QUOTE]

Asi jsi se spletl Gčkovou řadu tam nemají,to co jsi viděl je LCDčko.
Sanzi (19)|24.6.2009 15:33
[QUOTE=911;230815]Asi jsi se spletl Gčkovou řadu tam nemají,to co jsi viděl je LCDčko.[/QUOTE]

NAY elektrodom ma prave akciu Panasonic TX-P42X10E za 21.058 sk + je tam gratis fotoaparat Panasonic v hodnote 6898 sk , ak by niekto mal zaujem, akcia plati az od 29.6
cajhaj (145)|28.6.2009 23:10
abych to tu updatnu.. takze ve ctvrtek volali,ze mi ji muzou privezt az ctvrtek 2.6.2009, jelikoz maji tu vlastni dopravu zas nechtej jet 100km kuli jedny telce :]

no tak sem to nevydrzel a na patek si zajistil auto.. takze ji mam doma :)

zatim spokojenost..

akorat z nejakeho duvodu nechytam ct1,2,24 atp z DVBT,ale pouze s analogu, tim padem je prepinani mezi programy dost sileny jelikoz musim prepinat pres "guide"
nepovedlo sem mi dat programy z dvbt a analogu na jeden seznam abych mezi nima mohl prepinat cisly.. jde to vubec ?
911 (260)|29.6.2009 08:14
[QUOTE=cajhaj;231218]abych to tu updatnu.. takze ve ctvrtek volali,ze mi ji muzou privezt az ctvrtek 2.6.2009, jelikoz maji tu vlastni dopravu zas nechtej jet 100km kuli jedny telce :]

no tak sem to nevydrzel a na patek si zajistil auto.. takze ji mam doma :)

zatim spokojenost..

akorat z nejakeho duvodu nechytam ct1,2,24 atp z DVBT,ale pouze s analogu, tim padem je prepinani mezi programy dost sileny jelikoz musim prepinat pres "guide"
nepovedlo sem mi dat programy z dvbt a analogu na jeden seznam abych mezi nima mohl prepinat cisly.. jde to vubec ?[/QUOTE]

Jseš rychlej a nedočkavej a schopnej a tak to ma byť.Tak Tě gratuluji,ale zároveň Tě asi zklamu,myslím,že to promíchat nelze.Přepínám programy tlačítkem TV ,kde je volba analog,nebo DVB-T.Myslím ,že ti nejdou naladit programy z jednoho transpondéru/čt1,2,24 atd./Zkus si zjistit,co Ti má jít v Tvém bydlišti,případně poladit anténu.Mělo by Ti to jít,pokud už něco přijímáš.Pak už nebude třeba přepínat na analog.
cajhaj (145)|30.6.2009 12:12
diky diky,nevim jak bych to mel zjistit,ale na stare crt telce ty kanaly sli, tezko rict odkud..

poprve kdyz sem zapnul samoladeni tak se mi ty programy chytly i na digitalu,ale meli silu signalu tusim kolem 3 a nekoukatelne, tak sem zkusil dat samoladeni jeste 2x potom a nic nic
911 (260)|30.6.2009 12:34
[QUOTE=cajhaj;231388]diky diky,nevim jak bych to mel zjistit,ale na stare crt telce ty kanaly sli, tezko rict odkud..

poprve kdyz sem zapnul samoladeni tak se mi ty programy chytly i na digitalu,ale meli silu signalu tusim kolem 3 a nekoukatelne, tak sem zkusil dat samoladeni jeste 2x potom a nic nic[/QUOTE]

Na staré crt tv Ti to šlo přes settopbox?Nebo snad měla dvb-t tuner?