Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problem s videom v Sony vegas

Wajllow (7)|21.6.2009 13:26
Ahoj


Mam taky problem ,ze ked si vlozim natocene video do sony vegas 8 ,odsekne mi to asi prve 3 sekundy :(

Doteraz som si to velmi nevsimal ale ked som si pozrel rozdiel v TV a potom v sony vegase tak tych par sekund zaciatocnych mi chyba ...

Nemam tam nieco nastavene zle ? Mal niekto takyto problem ?

Dik za pomoc
Akim (128)|21.6.2009 14:52
[QUOTE=Wajllow;230399]Ahoj


Mam taky problem ,ze ked si vlozim natocene video do sony vegas 8 ,odsekne mi to asi prve 3 sekundy :(

Doteraz som si to velmi nevsimal ale ked som si pozrel rozdiel v TV a potom v sony vegase tak tych par sekund zaciatocnych mi chyba ...

Nemam tam nieco nastavene zle ? Mal niekto takyto problem ?

Dik za pomoc[/QUOTE]

Možná jsi se nevyjádřil přesně, nebo jsem to špatně pochopil. Ty tři sekundy ti tedy nechybí na lajně, ale až ve výsledném renderovaném souboru?
Wajllow (7)|21.6.2009 15:40
Teda mam video subor ktory si hodim do pc ... zatial je neupraveny ,otvorim ho v real playery - vsetko ok ALE ked ten subor hodim do sony vegas a v nom to prehram tak tam chybaju 3 sec ,sice to ma stale dlzku 27 sekund ale ten zaciatok tam nieje. Ako si napisal tak chybaju na lajne .

nechapem tomu :/ este chcem nieco vyskusat potom uvidim .
Wajllow (7)|27.6.2009 13:19
Roby to nastastie len s videami vo formate .mov :) tak teda stači prekonvertovat do mp4 a fachčí to poriadne
Saxel (2279)|27.6.2009 19:15
[QUOTE=Wajllow;231070]Roby to nastastie len s videami vo formate .mov [/QUOTE]
Dělám s Vegasem už léta, s různými formáty a s ničím podobným jsem se nikdy nesetkal. Můžeš někde vystavit kousek videa, které ti Vegas zkracuje?