Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DTV2000h Plus & řešení zvuku

Rat (8)|20.6.2009 14:44
Zdravim odborniky.
Premyslim jestli sem udelal dobrej kup.
Jelikoz mam zvukovku X-Fi bez CDin vstupu rozhodl sem se poridit TV kartu ktera nema CD vystup skrze ten kablik.
No prusvih nejspis.
DTV2000h Plus to nema a ja ted nemuzu za boha zvuk rozjet.
Ani u radia a ani u analog Tv. Digital u nas prozatim neni.
Obraz jede krasne. Ale zvuk vubec zadny.
Mam posledni drivery i PVR2 dnes stahnute.
Nic nepomha dela to pod Vistou i pod Win7 oboje 64bit.
Je nekde nejaky navod nebo postup jak to opravit nebo budu beze zvuku?
Podobnej prus.r me kdysi delala Hauppage. Tam se to resilo preinstalaci a "slatanim" dvou ruznych baliku ovladacu. A pak to slo.
Jestli to chapu spravne tak to jde pres nejaky softwarovy port do zvukovky. Ta to zpracuje a posila na vystup do jacku.
Mam tam v PVR2 jako vstupni zarizeni moznost "What u Hear" nebo potom "Digital In".
To same se da najit i v panelu od X-Fi ve vstupech. Povoleno to mam ztlumene to neni.
Ale tady to nejde ani za boha svateho rozjet.
Jak tedy postupovat?
Diky moc vsem.

Jen pro upresneni je to tato karta :
http://www.leadtek.com/eng/tv_tuner/overview.asp?lineid=6&pronameid=458
Podle toho co je na tom obrazku by melo jit prece o sw propojeni mezi Tv a tou zvukovkou ne?
A zvukovka je to tahle:
http://interlink.tsbohemia.cz/?cls=stoitem&stiid=74493
JirkaH (123)|30.6.2009 17:59
Nejsem si jistý, jestli vůbec pomohu, ale při prohlídce stránky výrobce s touto kartou je na obrázku s možnostmi konektivity karty i propojení TV karty z AV input do line-in na zvukovce. Možná by stálo za úvahu toto vyzkoušet. Všechny revize tv karet 2000H měly v minulosti konektor pro propojení zvuku mezi TV kartou a zvukovou kartou na základní desce. Tohle propojení bylo nutné pro příjem FM a zvuku analogové televize. Nějak mám pocit, že Leadtek ušetřil za konektor na kartě - čtyři dírky na osazení konektoru tam jsou i místo pro něj, konektor chybí!! Při zkoušení v PVR2 nezapomenout na kouzelnou klávesu "A", kterou se přepínají zvukové normy.
Moc držím palce !!!
Rat (8)|4.7.2009 21:50
Díky moc, přiznám se že sem tuhle drobnost přehlédl, vůbec mne nenapadlo že by to mohl výrobce řešit přes výstup "zadem". Měl sem za to že to bude softwarová cesta, ale není tomu zřejmě tak. Přes IN-Line to funguje normálně.

Jen by mne tedy zajmalo ještě co to je onen port "What u Hear" který mám jak v nastavení zvukovky tak i ve Winfastu PVR2 u výběru vstupních portů.
JirkaH (123)|7.7.2009 12:01
Mám radost, že karta funguje.
Pokud jde o port na ZK, snad jedině najít v dokumentaci nebo zkusit "Google"
Ivo Mašek (10205)|7.7.2009 12:06
[QUOTE]
Jen by mne tedy zajmalo ještě co to je onen port "What u Hear"
[/QUOTE]
nastavení záznamu pro to, co vlastně slyšíš a zde si můžeš nastavit jezdcem hodnotu třeba na max.
(nezapomenout zafajfknout Zvolit)