Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 21

Téma: Digi tv a lcd?

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Mám prosbu pujde LCD dobře na DIGI TV?? Několik známých mě odrazuje, že vysílají nekvalitně a na LCD to bude obraz hrůza. Favorit mám PHILIPS 42PFL8404 NEBO 7404. Díky za radu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Ice Ice je offline
    Je tu pravidelně Avatar uživatele Ice
    Registrace
    Mar 2004

na Digi TV je vesměs jedno co tam dáš. vše bude vypadat hrozně. ne že by se to nedalo koukat ale je to prostě horší kvalita. čím větší obrazovka tím horší kvalita, nebo spíš zdůrazněná nekvalita.

Je tu pořád Avatar uživatele Heartwork
    Registrace
    Nov 2008

Opakování matkou moudrosti - ano, je to tak ... CIGI TV není TV, ale shit jak Brno (brňáci prominou).

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Měl jsem CRT 72 a obraz z digi-TV byl supr. V Prosinci jsem si koupil LCD a obraz z DIGI_TV KATASROFA... Pozemní digitál absolutně bez chyby....Nebýt malé, která tam kouká na Jetix a Minimax tak to zruším. Překopaný fotmát obrazu a mizerný datový tok udělají na full hd lcd své.. Koukat se na to samozřejmě dá, ale zkalmání to bylo. Jinak mám LCD 42 LG 5000.

Je tu občas
    Registrace
    Oct 2008

Citace Původně odesláno od Heartwork Zobrazit příspěvek
    Opakování matkou moudrosti - ano, je to tak ... CIGI TV není TV, ale shit jak Brno (brňáci prominou).
    V Brne se dobre chlasta Plzen na Blahovce a v Zelene kocce Spis jak Vyskov

Ice Ice je offline
    Registrace
    Mar 2004

prostě na cigi TV CRT ano, ale LCD TV či Plazma TV je prostě hrůza.

Nováček
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od manek Zobrazit příspěvek
    Mám prosbu pujde LCD dobře na DIGI TV?? Několik známých mě odrazuje, že vysílají nekvalitně a na LCD to bude obraz hrůza. Favorit mám PHILIPS 42PFL8404 NEBO 7404. Díky za radu.
    Neviem aky si narocny co sa tyka obrazu ale ja mam sam LE37B650 a myslim ze sa to da v pohode sledovat.Akurat musim niektore programi nastavovat na format 16:9 v nastaveniach v digi primaca.
    Digi navysiela tusim format 16:9 len ho niejako meni na 16:9 a to je ten problem.A ak chces porovnat digi vysielanie je to ako ked pozeras film v avi formate(podla mna a niektore prog.a j lepsie).Tak zalezi len na tebe ako sa rozhodnes.Ale ak mas dobry CTR TV tak podla mna mas cas kupovat LCD , ak nie tak kup LCD a zvyknes si.

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od manek Zobrazit příspěvek
    ...pokud tě odrazují tak na tom asi něco bude
    jestli jsi nenáročný na kvalitu tak to bude v pohodě,ale jinak to bude spíše utrpení

Nováček
    Registrace
    May 2009

Ja by som to az tak netvrdil ze to bude utrpenie ,vacsina ludi co tu na celom fore odradzaju ani digi nevideli len nieco citali a uz tvrdia ze je to hroza.Ked porovnas cenu za digi tak nemozes cakat ze bude vysielat full Hd.Takze aka cena taka kvalita a na tu cenu si myslim ze kvalita je ok.Niekde som cital ze digi koceckuje mne to robilo asi pred 2 rokmi co mi to zaviedli ale po svojom prestaveni taniera anastaveni je to ok ziadne kocecky uz nemam.Viem ze teraz nebude vela ludi somnou suhlasit ale digitalne vysielanie aspon na slovensku mimo kraj.miest(kablovka optika atd.) je este dost daleko.

Je tu pravidelně Avatar uživatele rommi
    Registrace
    Mar 2009

Citace Původně odesláno od koky76 Zobrazit příspěvek
    Ja by som to az tak netvrdil ze to bude utrpenie ,vacsina ludi co tu na celom fore odradzaju ani digi nevideli len nieco citali a uz tvrdia ze je to hroza.Ked porovnas cenu za digi tak nemozes cakat ze bude vysielat full Hd.Takze aka cena taka kvalita a na tu cenu si myslim ze kvalita je ok.Niekde som cital ze digi koceckuje mne to robilo asi pred 2 rokmi co mi to zaviedli ale po svojom prestaveni taniera anastaveni je to ok ziadne kocecky uz nemam.Viem ze teraz nebude vela ludi somnou suhlasit ale digitalne vysielanie aspon na slovensku mimo kraj.miest(kablovka optika atd.) je este dost daleko.
    ..pripojim sa - sice digi nemam doma ale robil som ho u svokry ( ) a na zaciatku boli neustale problemy..vypadky, kockovanie, tak som sa nasral a tu ich "papierovu" parabolu som hodil zo strechy (doslovne), kupil Gibertiny a je pokoj....a co sa tyka kvality - umerna cene (co moze clovek chciet za 8 EUR) - no a teraz k DIGI vs LCD - bude to utrpenie, pokial nebude mat LCD kvalitny upscaller ktory tu mizeriu kusok "ponaprava"....

Je tu pravidelně Avatar uživatele rommi
    Registrace
    Mar 2009

Citace Původně odesláno od koky76 Zobrazit příspěvek
    Neviem aky si narocny co sa tyka obrazu ale ja mam sam LE37B650 a myslim ze sa to da v pohode sledovat.Akurat musim niektore programi nastavovat na format 16:9 v nastaveniach v digi primaca.
    Digi navysiela tusim format 16:9 len ho niejako meni na 16:9 a to je ten problem.A ak chces porovnat digi vysielanie je to ako ked pozeras film v avi formate(podla mna a niektore prog.a j lepsie).Tak zalezi len na tebe ako sa rozhodnes.Ale ak mas dobry CTR TV tak podla mna mas cas kupovat LCD , ak nie tak kup LCD a zvyknes si.
    ...B650 ma celkom slusny upscaler s SD - takze pozeratelne a celkom ti aj verim, na digi by mohol byt vhodny aj taky SONY W5500 s BE3

OO7 OO7 je offline
    Je tu občas
    Registrace
    Nov 2008

Digi-Tv je krok zpátky do pravěku, divím se že se na to ještě někdo může dívat (plazma-lcd) měl jsem ji celý rok a chvála bohu že jsem u nich skončil !!!

Ice Ice je offline
    Registrace
    Mar 2004

digi má malý datový tok, nevhodně zvolený satelit malé rozlišení jedno s druhým rovnáse hrůza obraz. na nové LCD a plazmy nevhodné.

prostě nové LCD a plazmy je potřeba krmit kvalitním signálem a to nám dávám např Skylink a jejich vysílání SD. a max kvalita je jejich HD. s CZ a SK nic lepšího není. a když ti stačí základ. tak nic měsíčně neplatíš. narozdíl od cigi TV.

já mám možnost sledovat jak Digi Tv, UPC tak Skylink ( seřazeno od nejhoršího po nejlepší ) a prostě Skylink se nic nedorovná ( jen zahraniční HD ). jak jednou člověk ochutná HD tak už nic jiného nechce.

každý si musí ujasnit, kolik do toho chce dát, co na tom bude sledovat a jaká kvalita mu vyhovuje či bude ještě akceptovat.

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Dovolím si mírně nesouhlasit. DIGI TV jsem měl dva roky na CRT TV a kvalita byla slušná. Od letoška jsem přešel na Skylink a plazmu Samsung 42".Jelikož vlastním HD sat. reciever podporující EMU zkusil jsem natočit parabolu a naladit programy. TV sleduji asi ze vzdálenosti 3,5 metru a kvalita celkem ujde. Pochopitelně i na tuto vzdálenost je vidět rozdíl,ale pořád se na to dá dívat. Možná má vliv i to,že sat.reciever je přípojen k TV přes HDMI a nastaven upscaling na 1080i. Netuším,jak vypadá obraz z přijímače SD bez přepočítání,ale na plazmové televizi bych se toho tak moc nebál. Podle mě je větším nedostatkem to,že DIGI TV vysílá ve formátu latterbox a je nutno použít zoom k zvětšení obrazu.
    Moje rada tedy zní:
    pokud preferuješ více programů a nižší kvalitu obrazu pořiď si DIGI TV
    pokud chceš raději kvalitní obraz tak Skylink

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Dovolím si mírně nesouhlasit. DIGI TV jsem měl dva roky na CRT TV a kvalita byla slušná.
    Jo, na CRT ano. To je také výhoda CRT, že dokážou zpracovat do sledovatelné podoby i zmršený signál. Na LCD je to ovšem úplně o něčem jiném. Slabý, nebo nedostatečně kvalitní signál, ...... a jsme hned někde na počátcích tv na konci 50-tých let. Na ty kostičky a trhaný obraz si prostě zvyknout nelze, i když to budete bagatelizovat sebevíce. DigiTV jsem u několika lidí viděl. Nadávali všichni - a vůbec se jim nedivím.
    Víte, u audiovizualní techniky dvojnásob platí jedno hezké rčení: "Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci".

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. DIGI TV
    Od chuckyficak v sekci DVB-S
    Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 17-11-2009, 12:34
  2. DIGI TV a 16:9
    Od stani v sekci DVB-S
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 25-02-2008, 15:24
  3. DIGI TV na PC