Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: VD: Online půjčovny filmů

Je tu občas Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Online půjčovny filmů

Již řadu let jsou po celém světě v provozu online půjčovny filmů. S rozšířením internetu a navýšením jeho konektivity by tyto půjčovny mohly zažívat boom i u nás. Myslíte si, že už nadešel čas pro tyto služby. Využíváte jich? Jste spokojeni s nabídkou titulů a cenovou stránkou? Ať už jsou Vaše názory jakékoli - vyjádřete se, zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček Avatar uživatele Steelista
    Registrace
    May 2006

Takovou službu bych u nás přivítal s otevřenou náručí, ale mám obavy, zdali by v naší zemi, kde se kopírují i padesátikorunová DVD ze stánku, přežila

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

ked ti operator poskytuje telku cez internet , preco by nemohol aj filmy (pozicovna) .. musim povedat , ze ja by som si kludne poziciaval filmy v online pozicovni .. do kamennej sa mi nechce chodit .. bohuzial u nas na dedine neni kabel ..

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od Steelista Zobrazit příspěvek
    Takovou službu bych u nás přivítal s otevřenou náručí, ale mám obavy, zdali by v naší zemi, kde se kopírují i padesátikorunová DVD ze stánku, přežila
    Vždyť už jich u nás pěkná řádka funguje...

Nováček Avatar uživatele Steelista
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od MIHI Zobrazit příspěvek
    Vždyť už jich u nás pěkná řádka funguje...
    Mohl bys prosím sepsat nějaký seznam těch, které stojí za zkoušku? Google mi většinou vyhodí jenom nějaký bordel :-\

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

steelista : u nas to ma MAGIO (telecom) a Orange Doma

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Copak půjčovny...horší je to v našem okolí s připojením netu. Pevnou nemám...a mám na výběr tři wifi připojení..každé s omezením FUP. Takže něco stahovat JE problém. Holt je u nás malá konkurence a tak poskytovatelé nám nabízejí pro někoho směšné rychlosti za nehorázný peníze. Ale abych se kvůli tomu stěhoval do většího města...to teda ani náhodou...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

On-line půjčovny nevyužívám ani nevím o žádné se slušnou nabídkou a slušnými cenami.
    A ty, na které jsem narazil jsou windows-only, takže mám smůlu.

Podobná témata

1. Online střih MP3
    Od simonik2 v sekci Editace audia
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 19-12-2008, 08:53
  2. Online streamovani
    Od hmyzak v sekci Zachytávání videa
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 13-05-2008, 08:49
  3. online tv CR
    Od FJakub v sekci Zachytávání videa