Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

VD: Online půjčovny filmů

husky14 (34)|19.6.2009 09:59
Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Online půjčovny filmů

Již řadu let jsou po celém světě v provozu online půjčovny filmů. S rozšířením internetu a navýšením jeho konektivity by tyto půjčovny mohly zažívat boom i u nás. Myslíte si, že už nadešel čas pro tyto služby. Využíváte jich? Jste spokojeni s nabídkou titulů a cenovou stránkou? Ať už jsou Vaše názory jakékoli - vyjádřete se, zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
Steelista (92)|19.6.2009 12:13
Takovou službu bych u nás přivítal s otevřenou náručí, ale mám obavy, zdali by v naší zemi, kde se kopírují i padesátikorunová DVD ze stánku, přežila :-(
Pytkin (7947)|19.6.2009 12:24
ked ti operator poskytuje telku cez internet , preco by nemohol aj filmy (pozicovna) .. musim povedat , ze ja by som si kludne poziciaval filmy v online pozicovni .. do kamennej sa mi nechce chodit .. bohuzial u nas na dedine neni kabel ..
MIHI (940)|19.6.2009 12:53
[QUOTE=Steelista;230158]Takovou službu bych u nás přivítal s otevřenou náručí, ale mám obavy, zdali by v naší zemi, kde se kopírují i padesátikorunová DVD ze stánku, přežila :-([/QUOTE]

Vždyť už jich u nás pěkná řádka funguje...
Steelista (92)|19.6.2009 13:15
[QUOTE=MIHI;230163]Vždyť už jich u nás pěkná řádka funguje...[/QUOTE]
Mohl bys prosím sepsat nějaký seznam těch, které stojí za zkoušku? Google mi většinou vyhodí jenom nějaký bordel :-\
Pytkin (7947)|19.6.2009 13:20
steelista : u nas to ma MAGIO (telecom) a Orange Doma
Vagi (11)|19.6.2009 14:39
Copak půjčovny...horší je to v našem okolí s připojením netu. Pevnou nemám...a mám na výběr tři wifi připojení..každé s omezením FUP. Takže něco stahovat JE problém. Holt je u nás malá konkurence a tak poskytovatelé nám nabízejí pro někoho směšné rychlosti za nehorázný peníze. Ale abych se kvůli tomu stěhoval do většího města...to teda ani náhodou...
Patrik (28)|26.6.2009 14:06
On-line půjčovny nevyužívám ani nevím o žádné se slušnou nabídkou a slušnými cenami.
A ty, na které jsem narazil jsou windows-only, takže mám smůlu.