Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

jak na výstup z Adobe After Effects CS3?!

kunaman (48)|16.6.2009 00:22
Zdravím, konečně jsem se trochu dostal k užívání AE CS3, ale mám problém jak z něj pak dostat hotové video v nějaké slušnké kvalitě. Jde mi hlavně o HD 720p (1280 / 720). Mohl by mi někdo poradit do čeho exportovat a jak nastavit? Jde mi o maximální kvalitu. Zatím používam MP4 různě ponastavovaný a testoval jsem export do MOVu, ale kvalita se mi nelíbí, zdá se mi, že je dost patrná pixelizace. Prostě mi jde o to když zedituju v AE video z premiery, tak abych ho měl pořád ve stejné kvalitě.. ( na velikosti nezáleží :) )

zdar všem
SB (260)|16.6.2009 10:01
Tak použij nekomrimované video,nebo nějaký bezztrátový formát(Canopuss),nebo exportuj do sekvence obrázků -TGA,PNG...
kunaman (48)|16.6.2009 10:17
No já jsem hledal něco podobného, ale zdá se mi, že to má okleštěné možnosti oproti třeba premiere. Dost mi tam chybí wmv, v příloze mám screen projektu, mohl by jsi me prosím navést?

díky a zdar
ae.jpg
SB (260)|16.6.2009 10:47
Tudy ne... musíš jít přes render queue-v záložce composition na liště,tam nastavíš všechno.Tam můžeš renderovat i víc kompozic najednou-ve frontě...Komprese a formáty se nastavují v Lossless
ai (2993)|16.6.2009 21:32
V CS3 ten dynamic link jeste nefunguje do Premiery ?
After Effects -dynamic link - Premiera - frame server - tvuj enkoder ...vsecko jednim vrzem

nebo tedy to uncompressed video , mov,volba - animation milion colors, jsem kdysi vyuzival k naproste spokojenosti
dalizije (641)|16.6.2009 22:42
Dynamic link funguje jen pokud máš Production premium nebo Master Collection.
kunaman (48)|16.6.2009 23:23
zdravim,

ai mohl by jsi mi plis navist kapku na ten: dynamic link?
mám legal CS3 pruduction premium tak by to tam byt snad melo, ale nemuzu to najit.
Jen export do premiery project, ale to spadne, kvuli tomu ze premiera nezna AE efekty.

diky
ai (2993)|17.6.2009 02:43
ja to nemam, marketing se o tom zminuje konstantne furt, tedy pres google ,klicova slova (After Effects frame server) :
V Adobe Premiere Pro vyber File > Adobe Dynamic Link > Import After Effects Composition. Vyber After Effects project file (.aep), a pak vyber kompozici v tom projektu
zkus to

z toho googlu vylezlo ze frame server nejde z AE, protoze je pry staveny jinak, tedy by to melo jit pres dynamic link nebo $%$#@! ,...:)
SB (260)|17.6.2009 09:55
Do premiéry to je zbytečný posílat,jdi tam jak sem ti psal-composition/add to Render Queue/lossless setting-tam je všechno,co potřebuješ a naprosto bez problémů...
dalizije (641)|17.6.2009 16:38
Jo sorry, ty to chceš z Aftru do Premiery... :-) Tak to v CS3 nepude. Tato volba je až v CS4. Jak už zde bylo řečeno udělej to přes - Render Queue a máš po problému ...
Dynamic link.jpg