Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung SMX-C14,SMX-C10,SMX-f30-33-34, zkušenosti?

j.beezer (1)|15.6.2009 20:29
Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s některou z těchto kamer a v čem jsou lepší (horší), ve srovnání se starším modelem vp-smx20? Chtěl bych si koupit do šesti tisíc kameru, tyhle mám vyhlédnuté.

Díky za odpovědi a názory
pjot (1)|5.2.2010 12:19
SAMSUNG SMX F-30 : Kamera neumí plynulé natáčení , takže po každém záběru se uloží zastavený obraz. U Samsungu mi řekli, že to u levnějších kamer bývá. Mám kameru jen na jednoduché rodinné natáčení. Pochopím mizerný obraz (u mé staré kamery Digital 8 mám stejné rozlišení, ale obraz je tam mnohem lepší) i necitlivé ovládání transfokace. Myslím ale, že není příliš náročné požadovat po videokameře plynulý záznam, jaký pořizoval už můj dědeček za první republiky. Takže velké zklamání, kameru nelze ani reklamovat, Samsung už nikdy. Nejhorší nákup mého života.
Fricoolinek2 (675)|5.2.2010 17:34
Určitě nebrat. Jednak kvůli zastaralému čipu (1/6" CCD s 680 000 pix - to už se dávalo před lety do low-endových miniDV kamer), díky čemuž je obraz příšerný. A ještě jedna věc. Podle specifikací jsou ty kamery určené pro země s NTSC normou - nahrávají v 720x480/60i a ne v 720x576/50i. Na počítači to vadit nebude, ale při tvorbě DVD už ano.

Možná bych se podíval po nějakym foťáku. Co takhle ultrazoom Fuji S2000 HD s 15x zoomem a 720p videem?