Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

SW pro AverTV DVB-T Express X

Radius007 (2)|14.6.2009 19:19
Ahoj,

mám tuto TV kartu v notebooku Lenovo N200, 3 GB RAM (žádný žluťák:-)) a s dodaným originálním SW mi při přepínání jednotlivých nabídek mi tento SW občas spadne. Navíc jsem zde nenašel ani info o síle signálu. Má otázka zní:

Existuje na trhu nějaký free SW? Např jako legendární D-Scaler.
Existuje nějaký patch pro SW dodávaný přímo výrobcem?

Na netu jsem gůglil, ale bez úspěchu.

Díky za info a přeji hezký den
Radim
Birko (14)|14.6.2009 20:14
Pouzivam softver AVerTV, ale s inym modelom TV karty. Sila signalu sa zobrazuje aka maly indikator vlavo dole ovladacieho panelu, vie odstupnovat ale len po 20% (0,20,40,60,80,100) ... Prislusny pocet dielikov ukaze len ak danu hodnotu presahuje:


ProgDVB mozes skusit, nie je uplne free, ale da sa sledovat. DVB viewer nie je free, ale da sa zohnat. DVB dream neviem ci je free, ale ten mne nejde... mozno nepodporuje avery, to neviem. Skus si stiahnut novsiu verziu AverTV z webu, mozno ti to pomoze. Mne to ide stabilne
Radius007 (2)|17.6.2009 21:47
Ahoj,

uzivatelske rozhrani meho programu vypada stejne, ale je oranzove. S programem nejsem moc spokojen, protoze napr. neumi pri record dat pauzu, nativne tridit programy, zobrazit silu signalu, je nestabilni atp. Mozna je chyba nekde jinde (bioware :-)).
Birko (14)|21.6.2009 01:46
Este som sa nestretol s programom pre prijem dvbt, ktory by vedel dat pauzu pri nahravani, zaujimava funkcia, ani ma nenapadla :) S tym triedenim mas pravdu, v AVerTV je vela takychto nedoriesenych drobnosti, ale ja to uz pouzivam tak dlho, ze som si na to zvykol a robim male nutne upravy automaticky. Mne napr. chyba nejaky export naskenovanych kanalov. Nove verzie vychadzaju sem tam, ale v poslednej dobe boli zamerane len na podporu MPEG4 prijmu. Co uz, vsetko ma svoje plusy aj minusy :)