Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

VD: Zúčastníte se voleb do EP?

husky14 (34)|5.6.2009 10:29
Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Zúčastníte se voleb do EP?

V celé Evropě právě probíhají volby do Evropského parlamentu. Zajímá vás budoucnost EU a chcete jí v těchto volbách ovlivnit? A jak vnímáte předvolební kampaň "Je to na vás!" v hodnotě 18 miliónů €? Byla tato investice v době hospodářské recese nezbytná? Pomohla vám se rozhodnout? Ať už jsou Vaše názory jakékoli - vyjádřete se, zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
Pytkin (7947)|5.6.2009 10:44
Zucastnim sa .. Ale len aby mal 3oj rocny syn show .. Jeho to bavi hodit obalky do urny ..
Ivo Mašek (10205)|5.6.2009 10:46
Já ano
Doom (2331)|5.6.2009 10:49
půjdu
StD (8612)|5.6.2009 10:53
Soudě podle počtu návštěv (52 dnes 10:34 a 0,00 reakcí) kampaň

https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=20203

moc lidí nezaujala. Podle mne je to dost drahý blábol a silně mi to připomíná časy totality (viz dementní rozhlasový spot [COLOR="Red"]"tatínku, maminko jděte volit, já volit nemohu..."[/COLOR]) Jako by nezletilí měli co do něčeho kecat - ti mají být především vychováváni, a to důsledně, a ne zneužíváni v jakémsi rádoby "obecném zájmu". Každý volí především nohama (digitální hodnota 0 nebo 1) a teprve potom hlavou... (viz ty slavné seznamy těch zájemců o koryto).

BTW: Já tipuji účast tak na 30, max. 40 %... Já volit půjdu (ty, kteří jsou pro vystoupení z EU).
Welshcorgi (141)|5.6.2009 14:20
Rozhodně volit jdu. Kdo ne ať si nikdy na nic nestěžuje!
milka2 (51)|5.6.2009 18:18
Urcite ano, v tehle volbach o nic nejde, (jen o teply mistecka), tak si clovek muze dovolit experimentovat a volit mensi strany.

A taky, protoze se ocekava mensi ucast, tak hlas kazdeho volice ma vetsi vahu.. :) (neco jako neprima umernost.. :) )
StD (8612)|5.6.2009 20:15
[QUOTE=milka2;228722]...v tehle volbach o nic nejde, (jen o teply mistecka)...[/QUOTE]

TO je přesně ta naivita... Už jen ta "sebepropagační kampaň" stála každého z nás 1,40 (korunu čtyřicet) z daní aniž se na smyslnost takového počínání někdo občanů zeptal - to usoudila jako správné jakási rada moudrých z jiné planety (Bruselu). A o "cenové samoobsluze" soudruhů pos*anců EP co do platu a cestovních náhrad není třeba hovořit, je obecně známa. Nemám nic proti hospodářské (celní/cenové) otevřenosti ani pluralismu, ale tato "politická RVP*P" naprosto postrádá smysl pro občana - ta je vhodná pouze jako odkladiště přeplacených nevhodných, neschopných přímého řízení věcí obecných. Nebo mi chce někdo tvrdit, že např. nařízení ve věci prodeje přímých nezakřivených okurek bylo smyslupné... Ale to je materiálu na knihy. :D

* zde místo H je P = "politické" pomoci
mirekv (7169)|5.6.2009 22:58
Já půjdu, při parlamentních jsem nemohl a kvůli tomu chybějícímu hlasu moje strana nedokázala udělat koalici 101%
spyko (39)|7.6.2009 15:29
Nebyl jsem,nestěžuji si,byť jsem pro čssd do evropy to přeju ods,tam si mohou vylívat ty svý ptakoviny,doma ať zalezou někde do nory a na dlouho!!!
Ivo Mašek (10205)|7.6.2009 19:01
Jsem netušil, že ČSSD disponuje nějakým tajným miliardovým (spíše bilionovým) kontem, z kterého bude financovat vše, co slibují. Protože ať počítám, jak počítám, tak jejich velkorysé sliby prostě splnit nejde, i kdyby se všichni stavěli na hlavu.
Welshcorgi (141)|7.6.2009 19:08
[QUOTE=Ivo Mašek;228916]Jsem netušil, že ČSSD disponuje nějakým tajným miliardovým (spíše bilionovým) kontem, z kterého bude financovat vše, co slibují. Protože ať počítám, jak počítám, tak jejich velkorysé sliby prostě splnit nejde, i kdyby se všichni stavěli na hlavu.[/QUOTE]

To musí být jasné kažému kdo přemýšlí. Bohužel ty populistické sliby tipu zdaníme bohaté oslovují mraky těch, kteří to s tím myšlením až zas tak nepřehánějí!
BOBA (590)|7.6.2009 20:19
[QUOTE=Ivo Mašek;228916]Jsem netušil, že ČSSD disponuje nějakým tajným miliardovým (spíše bilionovým) kontem, z kterého bude financovat vše, co slibují. Protože ať počítám, jak počítám, tak jejich velkorysé sliby prostě splnit nejde, i kdyby se všichni stavěli na hlavu.[/QUOTE]

Je to tak. Tady je jasně vidět co si ČSSD myslí o voličích: že jsou to vymydlenci ...
StD (8612)|7.6.2009 20:47
To ČSSD můžeš klidně nahradit XXXX (´00nic) - to platí o profesionálních "politicích" obecně - řešení je udělat z toho dobrovolné NEPLACENÉ funkce, ať si žijí z lobbyismu, reklamy či svého "dobrého" podnikání, když chtějí někoho řídit, tak za své!
Doom (2331)|8.6.2009 14:45
účast ve volbách byla pěkně bídná. ovčany holt vzdálená EU nezajímá. škoda, že si neuvědomují, jak se po schválení LS změní rozdělení moci...