Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Export plugin Premiere CS4

Hondiago (99)|4.6.2009 10:30
Ahoj, nevíte někdo o pluginu na export do Premiere CS4, mimo ten jejich Adobe Media Encoder??? Zkoušel jsem ProCoder a ten se mi tam nenačte. Díky Hond.
SB (260)|4.6.2009 10:34
A nejde to přes frameserver?
Hondiago (99)|4.6.2009 10:38
[QUOTE=SB;228511]A nejde to přes frameserver?[/QUOTE]

Přiznám se, nejsem v tom až tak zkušený, jak na to????? Díky......
SB (260)|4.6.2009 10:54
https://www.tvfreak.cz/renderovani-projektu-sony-vegas-do-mpeg-2-pro-vyrobu-dvd/324
http://www.debugmode.com/frameserver/

Ten první link je na spuštění v Sony vegas,s premiérou v tomhle nemám zkušenosti,ale podle druhých stránek,by to mělo pracovat.zkus to prostudovat.Nebo můžeš vyrenderovat něco bez komprese a pak to vložit do nějakého kompresoru,což bude samozřejmě mnohem jednodušší.
Hondiago (99)|4.6.2009 11:06
Díky moc, to vypadá dobře. Taky jsem zkoušel načíst vytvořený projekt do Premiere CS3, ale neúspěšně, hlásí to nějakou chybu. Škoda, že to není kompatibilní. Přitom jsem tam nepoužil žádné dodatečné pluginy, jen vrstvy z Photoshopu a ten projekt má cca pět minut. To by případně taky šlo řešit asi tím FrameServerem.... H.
SB (260)|4.6.2009 11:18
Pokud jsi nepoužil plug-iny,tak si vyexportuj projekt jako AAF.Ten pak importuj do CS3./na liště-project-export as aaf/.U toho frameserveru jsem měl trochu problém z barvama.obraz byl méně kontrastní,což dělal tmpegnc.Nevím jak to bude v premiéře/pokud to půjde/.Chce to si stím pohrát.Pokud má projekt 5 min,tak bych udělal nějaký render třeba do canopus lossless a pak ho vložil do procoderu.To bude nejrychlejší.
Hondiago (99)|4.6.2009 11:28
Díky díky díky, ještě by mě zajímalo, jak se dělá to: "render třeba do canopus lossless"? Omlouvám, se za moje laické dotazy, slibuji, že tento je již poslední, díky.
SB (260)|4.6.2009 11:38
Pokud máš nainstalovaný procoder,tak by jsi měl mít v systému i tenhle formát.Když dáš v premieře : Export/Movie/Settings-v okně general přepneš na Microsoft AVI a v okně video vybereš v rozbalovací nabídce compressor zmíněný canopus lossless.

p.s.pokud budu vědět tak ti rád poradím..taky se tady furt na něco ptám a sem rád,když mi někdo pomůže :)
Hondiago (99)|4.6.2009 11:49
Díkec, hned jak se k tomu dostanu, vyzkouším vše, ať se to naučím :-). Dík H.
lajdak (61)|9.6.2009 12:55
Tak jsem vše zkoušel, šla dobře ta poslední rada, díky. Nikde jsem v Premče cs4 nenašel tu možnost na liště: project-export as aaf, ale nakonec to dobře dopadlo. Ještě jednou díky, zase jsem aspoň o něco chytřejší
SB (260)|9.6.2009 13:03
Mám ještě CS3, kde je to nahoře na liště,jak jsem psal-třetí zleva je Project a poslední z rozbalovací nabídky je Export as AAF.