Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung LE40B750 má s ním někdo zkušenost?

Conrad (23)|4.6.2009 08:27
Při výběru jsem se již téměž rozhodl pro tuhle TV , ale pokud dělám blbost byl bych rád,aby mě od toho nekdo znalý odradil, četl jsem diskuzi k ní a podle počtu problému zde popisovaných moje nadšení pozvolna opadalo Díky za Vaše postřehy.Pardon opravil jsem překlep měl jsem na mysli 650 ne 750 omlouvám se.
BTW existuje vůbec v ceně kolem 30000 TV LCD 40 palců s minimem problémů?
rommi (416)|4.6.2009 18:33
[QUOTE=Conrad;228487]Při výběru jsem se již téměž rozhodl pro tuhle TV , ale pokud dělám blbost byl bych rád,aby mě od toho nekdo znalý odradil.Díky za Vaše postřehy[/QUOTE]

...mam ju doma co ta trapi.....???

inac moje postrehy zacinaju tu:

https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?p=223847#post223847

a ked budes citat postupne dalej, tak sa dozvies co som ako skusal a testoval, popripade si daj vylistovat vsetky moje prispevky ale v kocke... pomer cena vykon, parada a keby som sa mal rozhodnut znova, idem do nej ..... samozrejme treba brat do uvahy ze to nie je smard led ze je to len klasicky CCFL panel ale ako hovorim vzhladom na cenu a ponukane parametre - ja som spokojny... :-)
xing (20)|4.6.2009 19:26
Tiez ma zaujima tato tv, ale stale nemam odpoved na to, ci rozdiel medzi 650 a 750 je len 200Hz a design? Pritom cenovy rozdiel je cca 230 Euro.
rommi (416)|4.6.2009 19:53
[QUOTE=xing;228601]Tiez ma zaujima tato tv, ale stale nemam odpoved na to, ci rozdiel medzi 650 a 750 je len 200Hz a design? Pritom cenovy rozdiel je cca 230 Euro.[/QUOTE]

..tazko povedat podla servisneho manualu samsungu je rozdiel aj v paneloch 650 ma 8bit a 750 10bit ale ci je to pravda....????
xing (20)|4.6.2009 22:00
Rommi - A co ta vlastne presvedcilo pre 750 oproti 650?
rommi (416)|5.6.2009 09:40
[QUOTE=xing;228615]Rommi - A co ta vlastne presvedcilo pre 750 oproti 650?[/QUOTE]

...neda sa to presne definovat na 40% to bola technika (200Hz, mozno lepsi a rychlejsi panel...) a na 60 percent take pocitove veci - design (nemusim tie ich U a V profily, ), konzervativne "vystupovanie", farba a tak... :-)
jis (1301)|17.6.2009 00:36
[QUOTE=rommi;228651]...neda sa to presne definovat na 40% to bola technika (200Hz, mozno lepsi a rychlejsi panel...) a na 60 percent take pocitove veci - design (nemusim tie ich U a V profily, ), konzervativne "vystupovanie", farba a tak... :-)[/QUOTE]Moc pěkně řečeno. Přesně těchto parametrů si u B750 cením i já a jsem maximálně spokojen.
zandas (27)|27.7.2009 18:34
Tak doufám, že nedělám chybu, ale dnes jsem objednal za29tis. Kč + teda spíš - 8000 Cash Back - výsledek telka za 21 litrů - to myslím jde. Asi ve středu se stanu doufám spokojeným majitelem
endys16 (15)|27.7.2009 18:56
nazdar,Na Slovenku cena 40B750:v akcii(CASH BACK)-1129 EURO http://www.videoexpert.sk/lcd-televizory/samsung-le40b750?v=417796
cena 46B750:v akcii(CASH BACK)-1179 EURO http://www.videoexpert.sk/lcd-televizory/samsung-le46b750?v=417802
Tak skus pozriet na nete ceny v Cechach a na Slovensku.Myslim,ze sa oplati kupit tu 46.
Jirka Ibrmajer (14)|27.7.2009 20:06
Ja mam od minuleho tydne doma LE46b750 za cenu cca 28500 (po odpoctu slevy samsunga), jsem zatim ve fazi testovani ale prozatim jsem nadesn :)
zandas (27)|27.7.2009 20:18
endys16: no já bych klidně do té 46 šel, jen jsem to neprotlačil přes manželku. Jsem rád, že nakonec kývla alespoň na toto. A do paneláku to myslím stačí
zandas (27)|30.7.2009 08:17
Tak mi dnes volal prodejce, že bude až zítra. Už se nemužu dočkat. Víkend padne na zkoušení...... Může někdo poradit, jak co prvotně nastavit a podobně? Je to moje první taková telka po crt. Díky
ricos (47)|30.7.2009 11:12
Já mám LE 40B750 přesně týden a taky je to moje první telka. Nevím co máš za zdroj signálu - já mám UPC a ten když přivedeš do TV přes jejich standardně dodáváný STB tak si to moc neužiješ. Hned po odzkoušení STB jsem objednal tento modul: http://www.dvb-c-shop.cz/produkty/ca-modul-conax-cas7/technicrypt-cxv.htm
Přišel mi v pondělí a trošku jsem bojoval s jeho rozchozením - nakonec jsme s technikem přes telefon zjistili, že v manuálu je nakresleno vložení modulu opačně než se tam má ve skutečnosti dávat - mno a potom mi ještě chvilku trvalo ten modul v menu najít (Nastavení-Vysílání-Běžné rozhraní). UPC má v nabídce asi 6 HD kanálů a ty běží fantasticky, ale kupodivu i ty normální kanály běží nad očekávání. Externí HDD a různé mkv, avi apod. už mám otestované, i upgrade FW naprosto bezproblémový a teď se ještě chystám na rozchození DLNA a těch internetových vychytávek...
ricos (47)|30.7.2009 11:15
[quote=Jirka Ibrmajer;234482]Ja mam od minuleho tydne doma LE46b750 za cenu cca 28500 (po odpoctu slevy samsunga), jsem zatim ve fazi testovani ale prozatim jsem nadesn :)[/quote]

Chcu se optat - já si zaregistroval CASH-BACK 23.7.2009 (tzn. v den koupě), jak dlouho Vám trvalo než Vám poslali peníze na účet? Předpokládám, že když uvádíte ceny po cash-backu, že už Vám peníze poslali nebo ne? Já dal za telku 31k a rád bych se taky dočkal toho, že budu tvrdit, že ji mám za 23k...
zandas (27)|30.7.2009 22:29
[quote=ricos;234851]Já mám LE 40B750 přesně týden a taky je to moje první telka. Nevím co máš za zdroj signálu - já mám UPC a ten když přivedeš do TV přes jejich standardně dodáváný STB tak si to moc neužiješ. Hned po odzkoušení STB jsem objednal tento modul: http://www.dvb-c-shop.cz/produkty/ca-modul-conax-cas7/technicrypt-cxv.htm
Přišel mi v pondělí a trošku jsem bojoval s jeho rozchozením - nakonec jsme s technikem přes telefon zjistili, že v manuálu je nakresleno vložení modulu opačně než se tam má ve skutečnosti dávat - mno a potom mi ještě chvilku trvalo ten modul v menu najít (Nastavení-Vysílání-Běžné rozhraní). UPC má v nabídce asi 6 HD kanálů a ty běží fantasticky, ale kupodivu i ty normální kanály běží nad očekávání. Externí HDD a různé mkv, avi apod. už mám otestované, i upgrade FW naprosto bezproblémový a teď se ještě chystám na rozchození DLNA a těch internetových vychytávek...[/quote]

No já pojedu na místní kabelovce. V digitálu má asi18 stanic (volně přístupné) + placené HBO, ale po prázninách slibují tématické balíčky a asi se nevyhnu taky toho modulu.
zandas (27)|30.7.2009 22:36
[quote=ricos;234852]Chcu se optat - já si zaregistroval CASH-BACK 23.7.2009 (tzn. v den koupě), jak dlouho Vám trvalo než Vám poslali peníze na účet? Předpokládám, že když uvádíte ceny po cash-backu, že už Vám peníze poslali nebo ne? Já dal za telku 31k a rád bych se taky dočkal toho, že budu tvrdit, že ji mám za 23k...[/quote]

No mě to teprve čeká, ale v podmínká jsem četl, že mají 30 dní na posouzení (výrobní čísla, voucher, faktura, záručák atd....) Dají vědět a pak posílají prachy. Já si toho svého prodejce raději prověřil přímo v Samsungu jestli je do akce zapojen a do objednávky podmínku na uplatnění voucheru. Protože v Samsungu mě upozornili, že porovnávají výrobní čísla s databází čísel oficiálně uvedených na náš trh. (Prostě poukaz + dovozová telka a máš smůlu) To jsou informace od zdroje.
ricos (47)|31.7.2009 08:48
Aha, tož to já to tak nehrotil - já si jen ověřil na stránkách Samsungu, zda jsou vedeni jako jejich autorizovaní prodejci, resp. jestli se na ně vztahuje ta akce...
zandas (27)|31.7.2009 20:55
[quote=ricos;234851]Já mám LE 40B750 přesně týden a taky je to moje první telka. Nevím co máš za zdroj signálu - já mám UPC a ten když přivedeš do TV přes jejich standardně dodáváný STB tak si to moc neužiješ. Hned po odzkoušení STB jsem objednal tento modul: http://www.dvb-c-shop.cz/produkty/ca-modul-conax-cas7/technicrypt-cxv.htm
Přišel mi v pondělí a trošku jsem bojoval s jeho rozchozením - nakonec jsme s technikem přes telefon zjistili, že v manuálu je nakresleno vložení modulu opačně než se tam má ve skutečnosti dávat - mno a potom mi ještě chvilku trvalo ten modul v menu najít (Nastavení-Vysílání-Běžné rozhraní). UPC má v nabídce asi 6 HD kanálů a ty běží fantasticky, ale kupodivu i ty normální kanály běží nad očekávání. Externí HDD a různé mkv, avi apod. už mám otestované, i upgrade FW naprosto bezproblémový a teď se ještě chystám na rozchození DLNA a těch internetových vychytávek...[/quote]

Píšeš, že jsi provedl i upgrade FW - co tě k tomu vedlo, jaké jsou změny .....
ricos (47)|4.8.2009 20:26
[quote=zandas;235087]Píšeš, že jsi provedl i upgrade FW - co tě k tomu vedlo, jaké jsou změny .....[/quote]

Mno myslel jsem, že mi to pomůže v rozchození toho CA modulu a také jsem se nechal trochu strhnout davem (všiml jsem si, že ostatní mají už upgradováno)...
slatored (292)|5.8.2009 12:33
[quote=ricos;234851]... Externí HDD a různé mkv, avi apod. už mám otestované...[/quote]

Zdravím, to k té TV opravdu jde připojit externí HDD a přehrát z něj filmy a fotky?
Já to zkoušel a HDD se v TV nenašel.
dík za odpo.
dyer (31)|5.8.2009 14:04
Jisteze to jde, HDD musi mit vlastni napajeni.
pj$lf (38)|5.8.2009 14:16
samozrejme ze nemusi mit vlastni napajeni. osobne to mam vyzkouseno na 2.5" WD My Passport Elite, ktery se napaji pouze pres USB kabel. je mozne, ze nektere "zravejsi" disky bez externiho napajeni nepojedou, ale rozhodne neni pravda ze disk musi mit vlastni napajeni aby s tv fungoval...
dyer (31)|5.8.2009 14:45
Spatne receno, ma chyba, HDD bez vlastniho napajeni musi byt zapojen do slotu USB urceneho pro HDD.
ricos (47)|5.8.2009 21:13
[quote=slatored;235691]Zdravím, to k té TV opravdu jde připojit externí HDD a přehrát z něj filmy a fotky?
Já to zkoušel a HDD se v TV nenašel.
dík za odpo.[/quote]

Použil jsem starý 200GB WD z PC externě napájený a telka ho našla v pohodě. Teď uvažuju, že bych si k telce koupil totok:
http://www.krup.cz/?cls=stoitem&stiid=2417
+SAMSUNG SpinPoint EcoGreen F2 1TB nebo 1,5TB

Jinak Youtube se mi taky podařilo rozchodit bez problémů, teď už si jen najít čas na rozchození DLNA a jinak nevím, co dalšího by se dalo ještě vyzkoušet?
mila001 (149)|5.8.2009 21:40
Tak jsem se byl podívat jak to po 1,5roce pokročilo a upoutala mě právě tahle tv a tak jsem si ji koupil.Musim říci že se to stále zdokonaluje a když jsem je dal doma vedle sebe tak je to neuvěřitelné na co jsem se před 3mi lety díval a tak mám v každém pokoji jedno LCD.Ložnice (philips),v dětskym (sony) a v obýváku (samsung) kam budu dávat ty další to nevim. Musim samsung pochválit obraz je nádherný ale některý věci jsou nechápající.Tak třeba PIP musíte stále nastavovat v menu,na ext.zdroj vyvoláte tabulku najedete na řádek a potvrdíte to u těch ostatních šlo jednim zmáčknutím. Jinak ji ale mohu všem vřele doporučit obraz je opradu velmi dobrej.
ricos (47)|10.8.2009 11:50
Poraďte prosím jak rozchodit PIP. Co je k tomu zapotřebí? Mám naladěny jak analogové tak digitální kanály (z jednoho koaxu UPC), stačí to? Díky...
slatored (292)|10.8.2009 12:27
Mám na majitele LE40B750 jeden dotaz: Omylem jsem si vymazal z TV program PrimaCool.
Jak ho tam mám dostat zpět?
Pochopil jsem, že jednotlivě se tam dají zadat pouze frekvence, ale UPC nikde frekvence neuvádí. Několikrát jsem psal na UPC a kašlou na mě.
Někde na NETu jsem našel, že by to měla být frekv. 230-237 MHz (11 kanál).
Když ale zadám v "Ručním ukládání" střední frekvenci 233, tak se nic nenajde.
Něco asi dělám špatně, ale nevím co.
Neporadil mi někdo pls?
jj
Gobik.a (34)|10.8.2009 13:11
Mohl by mi prosím nějaký hodný majitel napsat, za jak dlouho vám přišel cashback od odeslání žádosti?
ricos (47)|10.8.2009 22:36
A vůbec ... by mě zajímalo, jestli už někdo z Vás Cashback obdržel?
3.ferda (27)|11.8.2009 14:58
Zdravím.Jsem čerstvým majitelem LE 46B750.Můžu pouze potvrdit co psali všichni předemnou.
Vše jede OK.Obraz OK.Nevim jak by mohl být lepší.Je prostě v závislosti na zdroji.
Přehrává DVD,Divx formáty z ext.HDD se zdrojem i bez přes USB,z compu po sťovim kabelu po DLNA (jde pouze přehrávat,ne přetáčet a posunovat),dodávaný soft DLNA serveru funguje.
Dále you tube je funkční v cz.
Nevýhody ? - 1) Pustim-li signál 4:3 z USB nejde změnit formát.Prostě se musí koukat na čtverec. 2) Je-li něco v jednomUSB,nelze přehrát nic z druhýho USB.
3) Vnitřní paměť pouze 150 MB.Což je pro media málo.
4) Lesklý rám - všechny prsty budou navždy vidět.Snad to pujde umýt.
5) mohl by být lepší zvuk
Jsou to vlastně jenom prkotiny.Jinak bomba.
Doporučuju dobře přečíst příčurku na flešce.DLNA a router se mi podařilo zapojit až po lavírování se síť kabelem a výstpy v routeru.připojila se na auto a po testu sítě.Nejprve něco nenašla,po přepojení do jiné pozice v routeru už ano.
Cash back mě zaregistroval a porovnává.Maj na to 30 dní.
vivid.sk (11472)|11.8.2009 15:39
[quote=3.ferda;236357]
Nevýhody ? - 1) Pustim-li signál 4:3 z USB nejde změnit formát.Prostě se musí koukat na čtverec. 2) Je-li něco v jednomUSB,nelze přehrát nic z druhýho USB.
3) Vnitřní paměť pouze 150 MB.Což je pro media málo.
4) Lesklý rám - všechny prsty budou navždy vidět.Snad to pujde umýt.
5) mohl by být lepší zvuk
[/quote]

1) to sa tyka samozrejme iba DVDcka.
2) zmenit to ide - cervenym tlacitkom si mozes vybrat zdroje (mam HDD, ktory ma 2 particie - ako inak by som si vybral tu, ktoru potrebujem?)
3) to sa da vyriesit tak, ze si obsah nahras na USB a prezries z neho (pripadne presunut/nahradit povodny obsah)
4) je z nejakeho dovodu nutne chytat ram TV? (inak na TV nejakym zazrakom nechyta prach - uz to tu niekto spominal, ale je to tak TV aj po mesiaci bez dotykov vyzera nedotknto. Prach sadne iba na spodny okraj TV medzi panelom a ramom. S dodanou handrickou k TV ale nie je problem TV rychlo ocistit)
5) Pri samsungu (akomkolvek) treba externe repro. S tym treba pocitat uz pred kupou. Myslim vsak, ze to plati pra vacsinu TV.
3.ferda (27)|11.8.2009 16:12
Díky za doplnění.Píšu to tu hlavně pro váhavce,kteří čekají a shánějí info.
ad 1) DVD čka a MPEG 2 (mám je vypálené rekordérem a přetežené na HDD).Je to prostě škoda.Ale až propojim comp s telkou HDMI kabelem,budu starší kousky pouštět na compu.
Ad 2) Myslel jsem že když je v jednom USB flesh a v drhém HDD píše cosi o přetížení.Prostě používam vždy jen jedno USB.
Ad 3) Jasně.HDD mám 4 kusy.Neni problém.Ale nebylo by od věci v telce za víc jak 30 k alespoň několik GB flash?
Ad 4) Jsem ve fázi drátování a zkoušení.Dotyku se nelze vyhnout.
Ad 5) Asi máš recht.S cash backem za 28 k oproti cenám u sony musí člověk něco objetovat,
Jinak moje první dojmy velmi pozitivní
vivid.sk (11472)|11.8.2009 16:22
1) suhlasim - toto jednoducho nedotiahli. Teda na prehravanie DVD je to viacmenej nepouzitelne.
2) funguje to bez problemov. Modru flashku (ktora bola k TV) tam mam pripojenu neustale a v druhom USB je ext HDD.
3) Mam pocit, ze TV ma 1GB RAM, len je pouzita na OS a kadeco ine. Samozrejme nejake miesto zabera aj multimedialny obsah, ktory je dodavany v TV.
4) Chapem - ale ked TV osadis, uz to nebude nutne. Presne tak isto ako nechytas povrch panelu.
5) Ked vysoli niekto za TV cez 30t, tak predpokladam nebude na tom az tak zle, ze si nemoze dokupit externe audio. Mnoho ludi uz nejake zosilnovace, alebo AVR ma takze to staci len prepojit. Velakrat postaci vyuzit uz existujuce veze, ktore maju AUX vstup. Skratka - rieseni je mnoho. Pre mna je zvuk viac ako 50% z celkoveho pozitku pri pozerani filmu, tak nevidim dovod, preco si to kazit. (ale chapem - "dobry zvuk" nie je vidno a susedia si ho nevsimnu, ked pridu okukat novu TV. Hold kazdemu, co jeho je)
mila001 (149)|12.8.2009 20:42
Pánové nevíte někdo jestli musí být Lan adaptér original od Samsungu nebo muže být i jiný.Děkuji.
kobol (4)|13.8.2009 09:53
Zkoušel jsem Zyxel a nejde. Buď si televize hlida MAC adresy nebo ovladače umí jen čipset, který je použitý ve WIS-09.
mila001 (149)|13.8.2009 13:37
Tak že budeme muset jít do originálu který bohužel stojí 1700kč co bysme ale neudělali pro svého miláčka že.
tom1_cz (17)|13.8.2009 13:46
Já ho mám objednaný za 1400, ale teď bohužel nejsou :(
mila001 (149)|13.8.2009 14:04
Mohu se zeptat kde jsi ho objednal.Děkuji.
tom1_cz (17)|13.8.2009 14:22
[quote=mila001;236637]Mohu se zeptat kde jsi ho objednal.Děkuji.[/quote]

Ja ho mam z http://www.obchodnidum.cz , ale pokud das na http://www.zbozi.cz hledat "WIFI SAMSUNG", tak ti to najde i jine obchody.
mila001 (149)|13.8.2009 20:40
Díky moc.CHtěl bych se zeptat jestli ho někdo už k téhle tv má.
mila001 (149)|19.8.2009 16:00
Mam takovýmalý problem.Při sledování Nova sport HD se při fotbalových zápasech na malinkou dobu zamlží obraz a stane se to několikrát za zápas.Při jiném sportu se to nestává a podotýkám že pouze na této stanici.Nevíte čím by to mohlo být.Díky.
marlog* (24)|19.8.2009 21:50
Jaky je posledni firmware na le40b750? popripade, ktery je nejplepsi dle vasich zkusenosti?
diky
rommi (416)|21.8.2009 20:41
[quote=marlog*;237332]Jaky je posledni firmware na le40b750? popripade, ktery je nejplepsi dle vasich zkusenosti?
diky[/quote]

posledny FW je 2004.1 vysiel vcera prave som ho do telky nahral (ja pako... :-) ) a telka sa slavnostne cela rozladila do "factory default" takze parada ladim odznova.... co je nove...?? dam vediet ked sa dopracujem k nejkemu vysledku.. ale na jednu vec som uz prisiel.... zmizli youtube a accuwheater widgety a nabehol mi klasicky yahoo packet - ale uz je v nom youtube... :-)
rommi (416)|22.8.2009 08:16
Tak som do jednej trápil telku s novým fw našiel som aj nejaké novinky napríklad možnosť rolovat po programoch pri stlačení info
ale čo predcilo všetky novinky je superbomba novinka..... Prestalo fugovat pretacanie v divx a mkv. Neviem či je tento problém iba u mna, ale prejavuje sa to tak, že keď dám pretacanie telka sa aj snaží začať pretáčať ale ako keby začala primrzat. Očividne nejaký problém s komunikaciou s bufferom do ktorého diaľkové tlači údaje. Nie je možné robiť nič, len počkať kým sa bufferom vyprazdni, medzi tým telka nereaguje na žiadne príkazy no hroza pozorujem niekto takýto problém na fw 2004.1 na rade b750/b650 ?????

Edit: 12:35 - tak uz to funguje...
vivid.sk (11472)|22.8.2009 11:42
Problem s pretacanim som nezaznamenal. Skusal som nejake xvidy. Potom som nahodnym vyberom vybral 1080p film, a tam som mal pocit, ze to nejako blbne (pretacanie pri podrzani neseekuje rychlejsie atd). Ale ked som ako dalsiu skusil moju testovacku Earth 1080p, tak tam bolo opat vsetko v poriadku - seekoval tak ako predtym. Takze to moze byt konkretnym filmom a pouzitim nastavenia enkoderu. Tam by som hladal zradu.
rommi (416)|22.8.2009 12:41
Ufff. chvala bohu uz to funguje.....
Rano deti zapli telku a pozerali nejake rozpravky, tak som ich nechal....Jedine co som urobil, vytiahol som flasku z USB, na ktorej som mal FW z vecerneho flasovania, v druhom USB mam 320 GB HDD... okolo obeda som pustil len tak pre skusku nejaky MKV z HDD a svete div sa pretacanie funguje ako hodiny.... aj DIVX
Fakt jedine co som urobil bolo, ze som vytiahol flesku. tak som ju pokusne hodil naspat a pretacanie funguje nadalej, tak som z toho blazon. Vypnutim a zapnutim to byt nemoze v noci som ho mal vypnuty a zapnuty hadam 10 krat....

...hlavne ze to ide... :-) mozno sa samsung dobre vyspal... :-)

EDIT: Tak novinky vo FW.. DLNA nam pekne zrychlilo, parada, prechod medzi adresarmi rolovanie a podobne je podsttne sviznejsie ako v starej verzii (1008)
O tlacitku INFO v rezime TV a moznosti rolovania programov som uz pisal....
Zvysena podpora audio kodekov/filtrov/profilov (??) v DIVX/XVID, deti maju nejake stare videa v ktorych nesiel zvuk a teraz ide....
Connor (509)|22.8.2009 20:46
Starší verze firmwaru se dají taky někde stáhnout, nebo vždy jenom ta nejnovější?
zandas (27)|23.8.2009 09:33
[quote=rommi;237636]Ufff. chvala bohu uz to funguje.....
Rano deti zapli telku a pozerali nejake rozpravky, tak som ich nechal....Jedine co som urobil, vytiahol som flasku z USB, na ktorej som mal FW z vecerneho flasovania, v druhom USB mam 320 GB HDD... okolo obeda som pustil len tak pre skusku nejaky MKV z HDD a svete div sa pretacanie funguje ako hodiny.... aj DIVX
Fakt jedine co som urobil bolo, ze som vytiahol flesku. tak som ju pokusne hodil naspat a pretacanie funguje nadalej, tak som z toho blazon. Vypnutim a zapnutim to byt nemoze v noci som ho mal vypnuty a zapnuty hadam 10 krat....

...hlavne ze to ide... :-) mozno sa samsung dobre vyspal... :-)

EDIT: Tak novinky vo FW.. DLNA nam pekne zrychlilo, parada, prechod medzi adresarmi rolovanie a podobne je podsttne sviznejsie ako v starej verzii (1008)
O tlacitku INFO v rezime TV a moznosti rolovania programov som uz pisal....
Zvysena podpora audio kodekov/filtrov/profilov (??) v DIVX/XVID, deti maju nejake stare videa v ktorych nesiel zvuk a teraz ide....[/quote]

a co kodek na DTS? asi stále nic
rommi (416)|23.8.2009 11:07
[quote=zandas;237704]a co kodek na DTS? asi stále nic[/quote]

NIC....DTS nejde.
robertsr (1)|23.8.2009 13:02
Nejsem první, kdo se na to ptá ale odpověď jsem ještě stále nenašel.
Jak se dá zprovoznit PIP? Podle návodu to vypadá celkem jednoduše ale já to mám vždy jako neaktivní položku. To to nikdo nepoužíváte nebo to všem chodí? Byl jsem zvyklej na dvoutunerovýho Philipse, tam to bylo na tlačítko na dálkáči.