Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pinnacle PCTV 3010iX problém

Unown (55)|3.6.2009 10:41
zdravim,
dneska mi přišla tahle TV karta

Pinnacle PCTV Dual Hybrid Pro PCIe 3010iX

dal jsem do PC,a zapojil jsem konektor pro dálkové ovládání,potom tuhle anténu

[code]http://www.patro.cz/objects/1074953030.html?[/code]

a nakonec jsem zapojil kabel s analogovym přenosem, co máme od našeho poskytovatele TV (kabelová tv)

první problém se vyskytl, když jsem chtěl z přiloženého tv nainstalovat program TV center pro (mám RC1 verzi Windows 7). Ok, stáhl jsem si tedy nejnovější verzi (5.4.1.3038) a nainstaloval...instalace proběhla bez problémů, v rozhraní mi to našlo jak DVB-T kanály, tak kanály přes analogovej signál. Ale když se má vždy spustit okno přehrávání, vyskočí tahle chyba:



a dál to padne, jediné co mohu je do nastavení programu,ale tam nevim, co mám změnit...

dále jsem zkoušel Media Center, tam jsem si nastavil zdroje jen na kabel, našlo mi to cca 37 programů (ale jenom 4 nebo 5 to našlo názvem,ostatní Unknown ) a i ty co to našlo názvem pouze šumí.

Nevíte někdo, jak si to mám všechno nastavit tak, aby to nešumělo,a hrálo to pěkně?

Díky moc...
StD (8612)|3.6.2009 11:04
[QUOTE=Unown;228385]...mám RC1 verzi Windows 7 ... aby to nešumělo,a hrálo to pěkně?...[/QUOTE]

Nejjednodušší rada je nepoužívat takový OS... Teď máš jedinou možnost poslat ten screen jak Pinnaclům, tak i Microsoftu - ať si nad tím lámou hlavy pachatelé a nedělej ze sebe pokusného králíka, je to nehumánní. :D
Unown (55)|14.6.2009 16:01
to je sice pěkné, ale proč mi to nenajde žádný kanál ani v Windows media center přes kabelovku? a přes DVB-t mi to najde pouze 4 kanály?
Unown (55)|6.10.2009 11:48
Nemohl by někdo poradit? Celkem bych se chtěl dívat na TV na monitoru a nějak to nepobírám...Teďkon nám doma zrušili analog a máme FTTH (do bytu nám vede optika, ta vede až do domácí Gateway a z toho vede jen LAN káblík do Set-top-boxu a z něj do TV...takže odsuď už asi na TV nepůjde...Ale co DVB-T? mám anténu HAMA (http://www.hama.cz/ProductDetail.aspx?id=44280&categ=KQ70000101&path=hama/hifi,-tv,-domaci-kino/tv-anteny/anteny) ale ta mi víceméně nic nechytí ... :(
špatně zapojenou ji nemám, mám ji zaplou i v eletrice..
Ivo Mašek (10205)|6.10.2009 12:36
Pokojové anteny se používají pouze v místech se silným a kvalitním příjmem, tedy poblíž vysílače. Jinak jsou na nic. Bez venkovní anteny se potom neobejdeš. Buď síto, nebo Hirschmann.
Co se týče potom toho operačního systému, tak Win7 asi nebude to pravé ořechové (ostatně o tom už psal kolega StD)