Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Vinnetou

SnAkE (6)|30.12.2004 10:02
Neví někdo,kde mají na DVD v půjčovně všechny díly Vinnetou ?
Děkuji.
PetrJ (149)|30.12.2004 10:17
[quote=SnAkE]Neví někdo,kde mají na DVD v půjčovně všechny díly Vinnetou ?
Děkuji.[/quote]

Vím o jedné půjčovně, kde mají Poklad na stříbrném jezeře. Ten zatím asi jako jediný oficiálně vyšel. Na http://www.filmcity uvádějí, že by snad měly vyjít další 3 díly, ale je zde problém s autorskými právy, ta vlastní firma Densy home video , ale je v konkurzu.
Každopádně májovek je celkem 16 ks , všechny mám na originál VHS - ty se dají koupit od dealerů tuším firmy Bonton za nějakých 220 Kč za kus. Protože je riziko, že kazety časem odejdou , předělal jsem si to pomocí S-VHS videa a převodníku Canopus ADVC 100 do PC a následně na DVD . Zatím asi jiná cesta , jak to zachovat pro děti v ještě rozumné kvalitě neexistuje.

V Německu z těchto 16 dílů digitálně poopravovali a vydali na DVD jen 6 ks.
arkij (540)|30.12.2004 12:49
Před Vánocemi se tady mihl kolega s originály Vinnetoua I, II, III a pokladem, moc jsem se o to nezajímal, ale byly to české verze a říkal že to někde čerstvě koupil, takže to asi na DVD už vyšlo.
Krtek (1279)|31.12.2004 00:34
[quote=arkij]Před Vánocemi se tady mihl kolega s originály Vinnetoua I, II, III a pokladem, moc jsem se o to nezajímal, ale byly to české verze a říkal že to někde čerstvě koupil, takže to asi na DVD už vyšlo.[/quote]

DVD už skutečně vyšli, ale nevím kdo je distribuuje.

PetrJ: Ty originál VHS co máš doma jsou už beznadějně vyprodaný. Ten distributor krachnul už před několika lety.
Joe-Joe (593)|31.12.2004 07:43
Pozri sa sem:
http://www.dvdbest.sk

3 diely po 799 Sk
PetrJ (149)|31.12.2004 09:16
[quote=Krtek][quote=arkij]Před Vánocemi se tady mihl kolega s originály Vinnetoua I, II, III a pokladem, moc jsem se o to nezajímal, ale byly to české verze a říkal že to někde čerstvě koupil, takže to asi na DVD už vyšlo.[/quote]

DVD už skutečně vyšli, ale nevím kdo je distribuuje.

PetrJ: Ty originál VHS co máš doma jsou už beznadějně vyprodaný. Ten distributor krachnul už před několika lety.[/quote]


Já jsem je kupoval cca před dvěma měsíci, vozí je tuším Bontoňáci.-zprostředkoval mi to kamarád, co má půjčovnu. _pokud bys měl zájem , zajistím ti to... ( koupil jsem pro báby i 5 dílu Angeliky a chystám se na kolekci filmů s J.Waynem.)
ladinek (494)|31.12.2004 12:24
PetrJ : super, až to budeš mít hotové, zavolej. :-E
Krtek (1279)|1.1.2005 21:22
[quote=ladinek]PetrJ : super, až to budeš mít hotové, zavolej. :-E[/quote]
To by mě taky zajímalo.