Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Philips 37PFL8404H , Samsung LE37B650 nebo PANASONIC TX-P37X10Y ???

daviss (12)|25.5.2009 16:07
Ahoj,
již delší čas vybírám novou TV a mám tyto kandidáty:

PANASONIC VIERA TX-P37X10Y - plasma
Samsung LE37B650 -lcd
Philips 37PFL8404H -lcd

Sledovací vzdálenost budu mít max.3m ,koukat budu na DVB-T,DivX v budoucnu snad nějaké Blueray či herní kozole.(nemohu si dovolit kupovat TV co 2 roky:-)
U Philipsu mě zaujal design a Ambilight,mínus je největší cena z těchto TV cca 25tis.Kč
Samsung je dobře vybavená TV,oceněná v recezích,jen ten design mi je trošku cizí.cca 22tis.Kč
Panasonic je plasma a cenově vychází nejvýhodněji z uvedených TV,design povedený.cca 19tis.Kč

Prosím pomozte mi vybrat kandidáta na koupi...díky moc za Vaše případné odpovědi.
JM_ (353)|25.5.2009 16:24
[QUOTE=daviss;227460]Ahoj,
již delší čas vybírám novou TV a mám tyto kandidáty:

PANASONIC VIERA TX-P37X10Y - plasma
Samsung LE37B650 -lcd
Philips 37PFL8404H -lcd

Sledovací vzdálenost budu mít max.3m ,koukat budu na DVB-T,DivX v budoucnu snad nějaké Blueray či herní kozole.(nemohu si dovolit kupovat TV co 2 roky:-)
U Philipsu mě zaujal design a Ambilight,mínus je největší cena z těchto TV cca 25tis.Kč
Samsung je dobře vybavená TV,oceněná v recezích,jen ten design mi je trošku cizí.cca 22tis.Kč
Panasonic je plasma a cenově vychází nejvýhodněji z uvedených TV,design povedený.cca 19tis.Kč

Prosím pomozte mi vybrat kandidáta na koupi...díky moc za Vaše případné odpovědi.[/QUOTE]

Má-li do výběru co mluvit i manželka (a zkousneš-li cenu, za kterou se dá koupit už i 46"), jdi do Ambilightu. To je "fíčr", který nepřehlédne ani ona, ani její návštěvy...
daviss (12)|25.5.2009 16:33
[QUOTE=JM_;227462]Má-li do výběru co mluvit i manželka (a zkousneš-li cenu, za kterou se dá koupit už i 46"), jdi do Ambilightu. To je "fíčr", který nepřehlédne ani ona, ani její návštěvy...[/QUOTE]


....díky moc za reakci,ale 37" mi přijde do paneláku na max.3m sledovací vzdálenost a prozatím převážně DVB-T a DivX optimální volba....né že by mě větší uhlopříčka nelákala snad ještě 40" ale tam konkrétně Philips momentálněnic nenabízí.Jo jinak mě Ambilight také láká...
axicom (626)|25.5.2009 18:19
Ja bych se te 40" nebal, rychle si zvyknes, idealni najit nekoho znameho se 40 a jit se podivat, mam 42" na 3,5 m a vim ze bych 46" zvladnul. Nezapomen ze stale je hodne veci 4:3 a pokud to nechces orezavat, nebo deformovat, budes s uhloprickou uplne nekde jinde. Osobne se mi libi 42PFL8404H a 42LH5000 od LG.