Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jak propojit LCD 40W5500 a domaci kino DAVZ260 a O2 setobox

pulecek (1)|20.5.2009 07:34
Uz tady z toho silim, prosim pomozte nekdo, v obchodech se radsi uz neptam, protoze vse co mi reknou stoji za prd.....
Beha mi televize pres scart, (chtel jsem pres HDMI, ale O2, ze prej jsem daleko od ustredny, tak mi to nepujde) se setoboxem, prehravam DVD, CD, pres HDMI ale nemuzu dostat zvuk z vysilani televize pres domaci kino.....tusite jak?

Zkousel jsem HDMI, ale to je pri propojeni hluche/obraz jde.

Dekuju za radu a vsechny mozne moznosti, kabelu uz mam pomerne dost, ale asi to pujdu vratit, cetl jsem o ruznejch druzich HDMI, ale nejsem z toho chytrej....dekuju
eviljack (102)|21.5.2009 10:26
Zdar, vzdálenost od ústředny nemá žádný vliv na funkčnost HDMI kabelu, to zas někdo neví, o čem mluví. Ani jeden z přístrojů jsem nikdy neviděl, ale podle technických speficikací umí set top box maximálně 1080i přes HDMI 1.2, kdežto telka má 1080p s HDMI 1.3, v tom by mohl být zádrhel (sám se v tom pořádně nevyznám). Jelikož Tvoje domácí kino nemá HDMI vstup, zapojil bych HDMI ze set top boxu do TV, a zároveň koaxiální kabel ze set top boxu do domácího kina. V nastavení set top boxu buďto půjde zvolit vypnutí audia přes HDMI, a posílání přes koax, nebo je audio signál permanentně přítomný na všech výstupech, takže na TV prostě vypneš zvuk, abys slyšel jen ten z domácího kina. Domnívám se, že takhle to musí fungovat.