Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 330 z 330 PrvníPrvní ... 230280320328329330
Zobrazené výsledky: 4,936 až 4,946 z 4946

Téma: SAMSUNG LE40B650 - nastavení, zkušenosti...

Nováček Avatar uživatele BystraR
    Registrace
    Aug 2010

Tak a je to tady.....

TV se vypnula a přestala svítit i ta červená dioda dole uprostřed. Tak jsem to zanesl na "opravu".
    Bratr na to mrkl a zjistil že jak je na pravé straně ten modul připevněn k TV 4 šrouby. Prostřední dva byly povolené tak, že se daly vyšroubovat pár otáčkama z desky ven.
    Po přitáhnutí oněch šroubků TV zase šlape jak má a přestala se dokonce po prvním zapnutí vypínat a běží bez oněch restartů, o kterých jsem psal nahoře.
    Takže asi tak
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: LE40B650.jpg 
Zobrazení: 221 
Velikost: 183.3 KB 
ID: 33374  
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2016

Ahoj, během stěhování jsem zřejmě ztratil prostřední část ke stojanu (televizi i spodní část mám) . Neválí se to někomu doma a nechce se toho zbavit? Klíďo i odkoupím. Velikost obrazovky mám 46 palců.
    Díky moc.
    L.

Nováček
    Registrace
    Apr 2017

Cau lidi, tak mi po nekolika letech odesel flash disk se soubory pro moji LE37B550 na namountovani sitovych slozek a ja ted nevim jak to udelat na nove...firmware tam mam ten upraveny, ale at hledam kde hledam, tak SamyGO soubory se mi nikde nedari stahnout a ani si vlastne nejsem jisty co k tomu potrebuju...myslim CIFS a DCA modul (kvuli DTS)...nebo jeste neco? A mohl by mi to nekdo moc prosim poslat?

Dekuji

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Mozno to niekomu pomoze, ak natrafi na podobny problem (aj s inym TV):

Tento TV, ktory som kupil v roku 2009 a od toho casu bol pouzivany (sice uz nie u mna, kedze som ho posunul dalej v ramci rodiny) koncom minuleho roka postihla prva HW chyba. Nahodne vypadavala jedna farebna zlozka. Najskor vynimocne, potom viacmenej pravidelne. A nakoniec skoncil tak, ze z obrazu zostali len obrysy.

Po otvoreni TV som skontroloval napajaciu dosku, vsetky kondenzatory boli vizualne OK, rovnako aj po premerani. Takze som zacal patrat, kde inde by mohol byt problem. Po googleni som zistil, ze popisu problemu zodpovedal T-CON (jedna z troch dosiek v TV). Po neuspesnom zhanani noveho T-CONu sa mi na moj inzerat ozval jeden ochotny pan, ktory mi prezradil, ze za vacsinu problemov v T-CONe moze jedina suciastka. Takze nieje nutne ho menit cely. Je to IO AS15-U, ktory som zohnal a tento pan mi ho ochotne vymenil.

Po vymene obvodu TV funguje, takze sa potvrdili jeho slova. Ako to uz byva, za cely problem moze suciastka za par centov.

Prikladam obrazky:
    1) Otvoreny TV po odskrutkovani ochranneho krytu T-CONu
    2) Oznaceny IO, ktory bol vymeneny
    Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 190543a.jpg 
Zobrazení: 149 
Velikost: 438.4 KB 
ID: 34787Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 111809.jpg 
Zobrazení: 177 
Velikost: 520.8 KB 
ID: 34788

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Zdravim ve spolek, pokusim se trochu ozivit toto tema
    Zajimalo by me, jestli majitele LE40B650 stale provozuji tento stroj, stejne jako ja. Nebo uz upgradovali na nejaky novy model (znacku) nebo tom zacinaji premyslet a hledaji ten spravnou volbu připadně jakou.

Je tu pořád Avatar uživatele Saxel
    Registrace
    Jan 2005

Já od r. 2009 používám 46-ti palcovou variantu le46b650. Dosud nebyly potřeba žádné opravy a stále funguje bez problémů. Podání černé je sice při srovnání se současnými TV dost zoufalé, ale jinak je obraz v pořádku.
    V plánu mám přechod na nějakou OLED.

Je tu pravidelně
    Registrace
    May 2007

Provozuji ho stále a zatím bez problémů.

Je tu občas
    Registrace
    Aug 2005

Také stále bez problémů provozuju LE40B650, ale už se poohlížím - uvažuji o této https://www.alza.cz/55-tcl-55dc760-d5458750.htm?o=1 případně "o číslo" větší. Kupoval jsem ji před vánoci 2009 .
    Naposledy upraveno uživatelem Xamber: 09-11-2018 v 21:17

Nováček
    Registrace
    Dec 2014

Zdarec.
    Nahodou toto do ni nedostanu?
    https://www.skylink.cz/novinky/102cs...zorech-samsung

Je tu pořád
    Registrace
    Sep 2010

Kdyby jsi si ten článek přečetl,tak se nemusíš ptát.....

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Tak jsem provozoval do včerejška bez problémů... Dnes jsem ji zapnul, naběhla, ale po cca 15 sekundách obrazovka zčernala, zvuk šel dál. Vypnul jsem, zapnul, situace se opakovala, po dalším zapnutí běžela bez problémů cca dvě hodiny, kdy jsem ji vypnul. Po půlhodině další zapnutí, za chviličku zase vypadnul obraz, jen černá plocha . Takže koukám po náhradě, asi bych zase zůstal u Samsungu, tentokrát QE55Q80R. Zvažoval jsem i QE65Q80R, ale to už bych musel hýbat nábytkem.

Strana 330 z 330 PrvníPrvní ... 230280320328329330

Podobná témata

1. LCD: Samsung uexxb7000 - nastavení, zkušenosti
    Od tom1_cz v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 13-08-2009, 11:24
  2. Samsung LE46A786 nastavení, zkušenosti potíže ...
    Od novotny.k v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 05-03-2009, 00:56