Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 330 1231151101 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 4946

Téma: SAMSUNG LE40B650 - nastavení, zkušenosti...

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Zdravim. Tak tu by mohli majitelia zverejnit svoje najoptimalnejsie nastavenia obrazu a podelit sa so svojimi skusenostami s tymto modelom. Mozno to pomoze tym, co sa este stale nevedia rozhodnut.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Super, také už jsem se chystal téma založit. Hned první dotaz máte někdo info jak dostat do tv nějaké další widgety, kromě těch co se nabídnou automaticky? zatím mám jen youtube a počasí. Také tipy na nějaký obsah do content library. Díky

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Zdravím,

díky za založení tématu snad bude vše kolem téhle úžasné TV směřovat již jen tady

FYI: nepřehrál mi, sviňák jeden, 720p.BluRay.DTS.x264 mkv => neznámý audiokodek či co.

Každopádně takový Full HD dark knight nebo sunshine co jsem zatím prubnul...tomu říkám slast

DivX - dost záleží na kvalitě ripu ale celkově jsem tak dobrý obraz fakt nečekal.

ještě mám menší problém s jedním DVD pouštěným z HDD...zobrazuje se mi nepochopitelně v dosti malém okénku a přepnu-li obraz na druhou možnost - původní - je ještě menší... poradíte někdo?

Co se týče nastavení obrazu, vycházel jsem víceméně z testu na www.hdtvtest.co.uk

No ještě sám nevím pořádně co a jak a zkouším a zkouším. Chtělo by to nějakého zkušeného samsungistu, aby nám tu něco doporučil, hm?

internet jsem ještě nezkoušel, tohle u mě nemá valnou prioritu, tak zatím nechci vysolit další prachy za router (vzhledem k ceně TV opravdu velká investice))

Těším se na hromadu dalších zkušeností!

Nováček
    Registrace
    May 2009

Mohl by mi někdo poradit,mám novou 46B650 vše je ok ,ale zaboha nemůžu rozjet ten internet v TV youtube atd.Je potřeba nějakej jinej routr.Mám od O2 d-link g684t.Mám to propojené káblem s routrem v tv jsem nastavil vše,ale pořád se to nespojí.dík za zkušenosti.

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Prosím vás, všichni co B650 už máte, můžete mi napsat jaky typ máte (650, 651, 652, 650T2, ...), jakou má barvu rámečku a kde se nachází ovládání (uprostřed, vpravo). Fotky na internetu jsou hrozně zavádějící.

Zatím jsem v reálu viděl jenom B652 v Datartu, která má černý rám a ovládání dole vpravo.

Nováček
    Registrace
    May 2009

mám 46B650T2 ta B650 to je to samé jen se vypouští ty koncové znaky,ovládání uprostřed a je černá jen u spodku lehce do šeda ale zanedbatelně.Na zahraničních stránkách samsungu najdeš ty barvy-je to podle čísel 650 černá,651 myslím červená,ale hledej najdeš,jo a koupil jsem ji v elektro planeo a dalo se smlouvat o deset procent šli dolů a hlavně jsem ji tam půl hodiny zkoušel jak funguje což na internetu nejde.

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Citace Původně odesláno od zury Zobrazit příspěvek
    Prosím vás, všichni co B650 už máte, můžete mi napsat jaky typ máte (650, 651, 652, 650T2, ...), jakou má barvu rámečku a kde se nachází ovládání (uprostřed, vpravo). Fotky na internetu jsou hrozně zavádějící.

Zatím jsem v reálu viděl jenom B652 v Datartu, která má černý rám a ovládání dole vpravo.
    já mám 650ku platinové černou a ovládání dole uprostřed

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od zury Zobrazit příspěvek

Dneska jsem se byl podívat v K+B expert a mají tam 40B653T5W, ta je celá černá a okolo má slabý proužek červený. Moc pěkná, ale cena 35000,- je moc. Na to , že klasická 40B650 se
    dá sehnat na netu za 28200,-, tak bych toleroval cenu do 30000,-.

PS: pokud je nějaký rozdíl kromě barvy mezi ..B650 a ..B653 , tak prosím napište.
    Telku bych chtěl kupovat nejpozději po červnový výplatě.

Nováček
    Registrace
    May 2009

Mohu požádat o odpověď Martyslava na nezodpovězený dotaz viz níže ?
    Diskuzní fórum TV Freaku

SAMSUNG LE40B650 nebo SONY KDL-40W5500
    -------------------------------------------------------------
    Dotaz na Martyslava k zakoupené Samsung LE40B650 v Polsku.
    Polské popisy v obchodech i na netu uvádějí v menu le40b650:
    Funkcje:
    Konfiguracja: Menu wyświetlane na ekranie (OSD)Menu w języku polskim

Dotaz:
    Menu skutečně obsahuje jen 1 jazyk- jazyk polský – nebo obsahuje i další jazyky, vč. češtiny ?

P.S. např.Pixmania i pro Polsko nabízí v popisu 25 jazyků-viz -Języki wewnętrznego menu : 25 języków

Díky za vstřícnou odpověď

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Kosmetické rozdíly v modelech B65X
    (zjištěné mým skromným sondováním

//////////////////

LE40B650 (T2...)
    podstavec: tvar "U"
    ovládání: uprostřed
    barva: platinový (šedý) pruh podél strany podstavce, průhledné rámy (bez barevného proužku)

http://www.samsung.com/nl/consumer/d...LE40B650T2WXXN

/////////////////

LE40B651 (T3...)
    podstavec: tvar "U"
    ovládání: uprostřed
    barva: temně-rudý pruh podél strany podstavce, průhledné rámy (bez barevného proužku)

http://www.samsung.com/fr/consumer/d...E40B651T3WXXC#

/////////////////

LE40B652 (T4...)
    podstavec: tvar "V"
    ovládání: vpravo dole
    barva: platinová (šedá) barva strany podstavce (tvoří paltinové "V"), platinový proužek podél rámů

http://www.samsung.com/nl/consumer/d...E40B652T4WXXN#
    (pozn. ten první obrázek B652-ky má samsung na oficiálních stránkách špatně - je to B650-ka, musíte dát ZOOM a klikněte na druhou - šikmou - fotku)

////////////////

LE40B653 (T5...)
    podstavec: tvar "V"
    ovládání: vpravo dole
    barva: temně-rudá barva strany podstavce (tvoří rudé "V"), rudý proužek podél rámů

http://www.samsung.com/nl/consumer/d...E40B653T5WXXN#

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Citace Původně odesláno od DNES Zobrazit příspěvek
    Mohu požádat o odpověď Martyslava na nezodpovězený dotaz viz níže ?
    Diskuzní fórum TV Freaku

SAMSUNG LE40B650 nebo SONY KDL-40W5500
    -------------------------------------------------------------
    Dotaz na Martyslava k zakoupené Samsung LE40B650 v Polsku.
    Polské popisy v obchodech i na netu uvádějí v menu le40b650:
    Funkcje:
    Konfiguracja: Menu wyświetlane na ekranie (OSD)Menu w języku polskim

Dotaz:
    Menu skutečně obsahuje jen 1 jazyk- jazyk polský – nebo obsahuje i další jazyky, vč. češtiny ?

P.S. např.Pixmania i pro Polsko nabízí v popisu 25 jazyků-viz -Języki wewnętrznego menu : 25 języków

Díky za vstřícnou odpověď
    Zdravím!

Tak není tam jenom polština... po zapnutí TV se hned nabídne možnost výběru jazyka včetně češtiny;-)

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Chtěl bych se zeptat majitelů na obrazovku, někde jsem četl že je lesklá. Nejsou tam nějak moc vidět odrazy světla? Díky za odpověď

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

odrazy nejsou nijak zvláště rušivé. Mám dotaz, mám více zvukových stop u .mkv, ale nenašel jsem žádnou možnost jak zvolit jinou zvukovou stopu, nevíte někdo jestli to jde?

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

vendyn: Kdyz pustis film, koukni se dole napravo, jak sou hodiny na liste, mela by se ti tam objevit takova bila ikonka (Haali Media Splitter) - na ni klikni pravym a vyber si.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

sniper10: Ahoj, ja si koupil LE40B550 - moje nastaveni po propojeni PC pres HDMI a nastaveni 1920x1080 24Hz je:

Rezim - prirozeny
    Podsviceni - 5 az 7 (vecer), 7 az 10 (ve dne) taky to nastavuju film od filmu
    Kontrast - 80
    Jas - 45
    Ostrost - 50
    Barvy - 50

Nejsem zadny ostrozraky, kazdy mame jine oci, za ten tyden sem si stim hodne vyhral, a todle mi prijde zatim nejlepsi (treba sem nekdo hodi lepsi nastaveni, rad to zkusim). Telku mam od sebe 2.1 metru a velikosti mi prijde akorat. Filmovej rezim mi prijde hrozne vyblitej a vse pod nim vypada stejne.
    Jinak pouzivam pri prehravani filmu a serialu ReClock - takze vse je krasne plynule.

Strana 1 z 330 1231151101 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. LCD: Samsung uexxb7000 - nastavení, zkušenosti
    Od tom1_cz v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 13-08-2009, 10:24
  2. Samsung LE46A786 nastavení, zkušenosti potíže ...
    Od novotny.k v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-03-2009, 23:56