Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

AverMedia Volar HX a obraz ve Win 7

Wolfsteen (33)|6.5.2009 11:47
Nainstaloval jsem si na pc s tunerem volar hx nové W7, instalace proběhla v pořádku, zvuk i obraz bez problémů, ale po několika dnech užívání a restartech mám najednou černobílý obraz-jakobych měl špatnou tv normu, zkusil jsem ji v nastavení změnit (původně bylo nastaveno "výchozí"), ale nazabralo to. tuner mám připojen přes kompozitní výstup ze satelitu. na to xpčkách fungovalo bez problémů. Nevíte co je špatně? Díky
Ivo Mašek (10205)|6.5.2009 18:43
[QUOTE]
dnech užívání a restartech mám najednou černobílý obraz
[/QUOTE]
Nefunguje barvonosná složka RGB. Těsně před závadou jsi musel něco na PC provádět. Zkus si vzpomenout. (možná jsi někde přepnul PAL na NTSC - musí být PAL)
Wolfsteen (33)|6.5.2009 19:49
Bohužel jsem nic nedělal. PC běžel je pro prohlížení netu, nic víc. Nastavení v avermedia jsem proklikal a nic nezabralo
Ivo Mašek (10205)|7.5.2009 06:07
Ještě mě napadla jedna věc (možná nesmysl). Máš to přes satelit. Neztratila se ti ta barva v čase, kdy se zatáhla obloha a mraky nahradily blankytnou modř? Jde tu o kvalitu signálu. jestli to není někde na hraně.
Wolfsteen (33)|7.5.2009 07:03
Tím to taky není, protože současně to mám puštěno na tv a tam je to ok.
Ivo Mašek (10205)|7.5.2009 10:23
Klasická TV s tv kartou se nedá porovnávat. Jsou tam velké odlišnosti, a to, co ještě bohatě snese klasická TV, už vůbec nesnese tv karta.