Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Spojení Panasonic plasma a Yamaha kino

SULiik (0)|3.5.2009 16:12
Ahoj,

mám (možná lamerský) dotaz. Mám Panasonic P42S10E a k tomu Yamahu DVX-700. Yamahu s plasmou jsem propojil přes hdmi kabel, takže to co přehrávání z kina do tv funguje. Jak mám ale tv s kinem propojit, když chci aby zvuk puštěného dvb-t vysílání hrál na Yamaze? Musím to ještě nějak propojit nebo jen to jen v nastavení tv? Yamaha umožňuje ještě propojení komponentními konektory a panasonic má možnosti dle obrázku.

Díky moc za radu! Odhaduju, že budu muset propojit zřejmě z Panasonicu AUDIO OUT do Yamahy, je to tak? Pokud ano, čím to propojit? Na Panasonicu je AUDIO OUT červený a bílý cinch a u Yamahy je to komponent, tedy zelená atd...

EDIT: Takže podle toho co jsem nalezl na netu, tak to můžu propojit přes optickej kabel, je to tak? Yamaha má dva optické vstupy přímo do subwooferu a na Panasonicu je OPTICAL AUDIO OUT.
Pavlis (171)|4.5.2009 07:55
nejlepsi cesta to bude propojit pres opticke vstupy/vystupy cili na TV OPTICAL AUDIO OUT a u kina IN
Pytkin (7947)|4.5.2009 15:21
na telke mas DIGITAL AUDIO OUT .. to bude optika .. a to pripojis do YAMAHy na niektory opticky vstup ..