Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Výběr malé plasma TV

Lechat (2)|30.4.2009 11:56
Ahoj, dalsi z nudnych dotazu na vyber televize, shanim malou plasmu na koukani z postele( docetl jsem se o nejmensi uhl. 37´), nechci lcd. Nevyznam se ve funkcich ktere dnes tv nabizi, snad jedine harddisk by se hodil. Na netu jsem nasel 3 hlavni firmy- samsung, panasonic, lg. Nasel by se nekdo a poradil? predem dik.
tino2 (76)|30.4.2009 12:01
[QUOTE=Lechat;225219]Ahoj, dalsi z nudnych dotazu na vyber televize, shanim malou plasmu na koukani z postele( docetl jsem se o nejmensi uhl. 37´), nechci lcd. Nevyznam se ve funkcich ktere dnes tv nabizi, snad jedine harddisk by se hodil. Na netu jsem nasel 3 hlavni firmy- samsung, panasonic, lg. Nasel by se nekdo a poradil? predem dik.[/QUOTE]


no LG robi aj 32-ku. cena cca 16000. 37 robi len panasonic ale mali by byt ok. su dva typy 8e a 80E. ceny okolo 20 000 Sk. sorry ale este stale myslym v Sk a nie € :-) inak plazmy su njviac odporucane panasonic.
Lechat (2)|1.5.2009 18:06
Nakej konkretni odkaz na modely? rad bych se dozvedel neco o dnes dostupnych technologiich nebo pro a proti..nechci vyhodit penize.
jarda50 (1424)|2.5.2009 13:17
Lechat je těžké poradit takto, když nevíme jak a na co ji chceš používat. Jaký budeš mít zdroj signálu, jestli budeš na tom také chtít hrát hry a pod. Nevím proč si vyřadil LCD, když v zápětí uvádíš, že neznáš fce TV. Klidně je možné, že by Ti třeba LCD více posloužila, ale to chce vědět Tvoje požadavky. Také co si představuješ za kvalitu a kolik chceš investovat. Pak by byl výběr daleko jednodušší a přesnější.
Pokud jde o HDD tak to je jen LCD Sharp ( 1 typ) a mylím, že bude i Philips, ale to už je o jiné kategorii a ceně a uhloprdce.