Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Problém s příjmem Multiplexu 1

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Nedávno jsme si pořídili set top box Philips DTR220. Zapojil jsem ho, otočil anténu naladil a vše bylo ok, ale až do doby asi před týdnem, kdy najednou začal vypadávat signál z Mux 1. Zkousel jsem různě otáčet anténou, ale problém pořád přetvává. Mux2 přitom běží zcela bez problému. Bydlím kousek od Čáslavi a antena je otočená na ÚSTÍ NAD LABEM. Nevíte kde by mohl být problém, když oba muptiplexy vysílají z jednoho vysílače a jeden hraje bez problému a druhy ne?
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

Asi Chomutov, nikoli Ústí. Multiplexy vysílají na různých kanálech, takže příčin může být víc, anténa, šíření signálu. Tam Žižkov nechodí? Info o vysílačích zde http://www.radiokomunikace.cz/vysila...-vysilace.html

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Vlastně ani nevim jestli Chomutov nebo Buková Hora(Ústi). Kanál, který chtám je 33 a to maji oba vysílače. Jinak zkoušl jsem Cukrak, ale ten jsem nechytil. Na Žižkov bych musel otočit antenu vertikalně a to se mi moc nechce v tomhle větru. Ale divné je že před tydnem to chodilo v poho a teď už ne, a že Mux 2 beží bez problému.

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

Jo, vlastně Bukovka, ta je výš a silnější, nevšiml jsem si, že seznam má ještě druhou stranu! Takže jedině zkontrolovat anténu a svod. Mohlo totiž zeslábnout obojí, ale ten dobrý mux se lépe protlačí.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Tak to bylo zesilovačem v anténě. po výměně vše chodí jak má. Díky za radu

Podobná témata

1. Nova HD - problém s příjmem
    Od latcarf v sekci DVB-S
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 29-07-2010, 17:20
  2. Reakcí: 4