Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Vegas 5.0 opravdu MJPEG neuznava?

Nováček Avatar uživatele Fuzy
    Registrace
    Oct 2004

Ahoj všem, už tady v září něco podobného řešil Jirka, ale s Premierou.

Já při zkoušení Vegas5 na WinXP nemůžu dostat video z DC10 s kodekem od Pinnaclu (který je samozřejmě v systému), načte mi jenom zvuk. DV kodek samozřejmě baští, ale když mám jen analogovou kameru, tak musím grabovat přes DC10.
    Ve Vegasu4 pod Win98 mi to běhalo úplně v pohodě. Vegas4 pod WinXP jsem teda ještě nezkusil.

Opravdu chce Sony poslat všechny tyhle "analogáře" do háje , nebo někdo znáte způsob, jak to obejít?

Díky moc, Fuzy.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

M-JPEG karty "zhasly" s příchodem W2K a ACPI (sám jsem měl roky AV Mastera 2000 a bohužel taky musel vyletět z PC ven). Když vynecháme rozlišení 768x576 (se kterým většina M-JPEGových karet pracuje a což se neslučuje ani s DV a ani s MPEG-2/DVD - tady je 720x576), tak dnešní doba je výhradně o DV, takže svoji DC10 nahraď např. Canopus AceDVio (jak jsem to udělal já) a budeš mít jednak kvalitní A/D+D/A převodník (s digitalizací do DV formátu) a druhak taky IEEE1394 vstup/výstup (který se nepochybně bude jednou hodit).

Nováček Avatar uživatele Fuzy
    Registrace
    Oct 2004

Tak dík, no tušil jsem, že to tak nějak bude, ale na to moje domácí video mi bude muset hold stačit něco podstatně levnějšího a ne profi Canopus AceDVio. To už si raději koupím novou kameru, beztak ta stará Hi8 už dodělává.
    Zatím nejspíš zůstanu u verze 4.0 a bude!

Podobná témata

1. Mjpeg ve Vegas 8.0c
    Od Krist v sekci Editace videa
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 01-10-2008, 12:16
  2. Opravdu černá na plazmě...
    Od ezechiel1917 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 07-01-2008, 13:10
  3. MJPEG video ve Vegas
    Od marat_tvf v sekci Zachytávání videa