Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

VHS do PC do MiniDV....

lajdak (61)|13.4.2004 16:13
Ahoj, potřeboval bych poradit. Mám digitální videokameru Panasonic, na níž však není analogový vstup, pouze výstup, kdežto digitální je obousměrný. Nevíte někdo, zda se dá nějak za pomoci TV karty (Aver Studio) propojit VHS-Video za pomocí cinche s touto TV kartou tak, abych mohl současně přehrávané video nahrávat za pomoci FireWire na digitální pásku v kameře? Nevím, jestli jsem se správně vyjádřil, nechci nahrávat video do PC, chtěl bych PC použít pouze jako "průtokáč videodat" z VHS do Digitální kamery. Nevím jestli to tak vůbec jde. Zkoušel jsem samozřejmě i nahrávat video přímo na harddisk, ale nikdy jsem nebyl spokojen s výsledkem.
Díky všem
hathaway_tvf (18)|25.4.2004 23:48
Predstavuješ so to moc jednoducho. Teoreticky by sa to dalo tak že nagrabuješ video do počítača ,dáš ho prepočítať do DV kodeku a nahráš na kameru. Predpokladalo by to ovšem že budeš mať nejakú slušnú grabovaciu kartu. Televízne karty majú velmi biednu kvalitu prevodníkov takže od toho slušné video môžeš čakať ťažko. Bohužial čo si ušetril pri kúpe kamery budeš teraz asi musieť investovať do nejakej analógovej grabovacej karty.
clee (6592)|25.4.2004 23:56
teoreticky: jestli mas silnejsi komp a rychly disky tak to muzes grabnout primo do DV codecu a pak treba pres WinDV poslat do kamery