Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Set top box s modulátorem

c.jirin (2)|19.4.2009 23:20
Dobrý den,na netu jsem objevil set top box s modulátorem Allbox AL35M a AL35M II. Nikde se mi ale nepodařilo zjistit,jaký je mezi nimi rozdíl,pokud se tedy nejedná o stejný typ jen s jiným označením.
O set top boxech jsem už přečetl mnoho,ale s těmi ,co mají modulátor na trhu mnoho není.Poradí někdo,který by byl (případně i zminovaný AL35M) v oblasti Sadská-Kersko (v lese) nejvhodnější? Děkuji za odpověd.
mirekv (7169)|20.4.2009 08:09
Pozor, ta dvojka, co jsem se díval, nemá modulátor, proto je taky levnější!
Signál by to chtělo změřit, je to sice celkem blízko vysílače, ale lesy jsou tam hluboké. Jak chodí analog? Jesli jo, tak digitál půjde taky.
c.jirin (2)|20.4.2009 15:14
Zkusil jsem dále pátrat po rozdílu STB AL 35M a AL 35M II. a dozvěděl jsem se,že set top box bez modulátoru nemá ve značce uvedené M a s modulátorem je to s tím M.Rozdíl mezi II. a bez II. jsem nezjistil.Telefonoval jsem do jedné prodejny,kde je mají a tam mi sdělili,že na krabici je napsáno AL 35 M II. ,ale na přístroji už ta římská II. není.Domnívám se,že se tedy jedná o jeden a tentýž přístroj.Je-li to tak skutečně,ale nevím.

Signál v lese bude asi slabší.Analogové vysílání je zrnité.Který STB s modulátorem by byl nejvhodnější,pomohl by anténní zesilovač?Děkuji za odpověd.
Pitomec (10211)|23.4.2009 15:50
Jestli by pomohl nebo nepomohl nějaký zesilovač, to ti nikdo na dálku neřekne a zvlášť, když se jedná o "lesní" lokalitu. Navíc nejlepším zesilovačem je samotná anténa...