Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 7 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 99

Téma: LG 50PS8000 nebo Samsung PS50B650

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Ahoj všem,jelikož jsem tu naprostý nováček a z nákupu nové tv jsem trochu zmaten,chtěl bych poprosit všechny z vás o váš názor,na můj výběr tv-plazem konkrétně se rozhoduji mezi,pro mne vybranými kandidáty a to je LG 50PS8000 nebo Samsung PS50B650.Jsem stále na vážkách a rád,bych slyšel od někoho znalého,názor na tento výběr,chtěl bych ještě podotknout,že jsem se rozhodl pro volbu plazmy a mezi těmito,modely.Budu vděční za každou radu a jakýkoliv názor.Díky
    Naposledy upraveno uživatelem sensor: 27-04-2009 v 23:02
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

sonny360 jo jo díky za info,bohužel z anglinou marně zápasím už léta spíš mě zajímá například co ty na tenhle výběr říkáš,nebo stručně napiš pro a proti.Každopádně díky za reakci na můj dotaz

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

mám samsung A457 a jsem max. spokojený, ty máš ve výběru nejnovější kousky, já si myslím že neuděláš chybu ani s jednou...na ten sam. sem dnes koukal v datartu, obraz v poho ale tyhle prodejny...no prostě tam se obraz porovnávat nedá...doma z toho vždy vymáčkneš jiný a LEPŠÍ obraz...( LG je hezčí ale to je to poslední podle čeho vybírat TV )

Hmm Hmm je offline
    Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2008

Tak jsou si dost designově podobné a právěže LG hezčí rozhodně není. Což je subjektivní. Ten test není dost podorobný a neodpovídá ani na reálnou spotřebu. Obrazově ale vyhrál Sam a předpokládám, že bude i vybavenější. Pro mě by byla volba jasná .. http://www.dno.cz/produkty/televize-...0-novinka-2009

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2007

nevim jeste bych pockal na jine, tyhle recenze jsem cet, ale neprijdou mi jako kvalitni a objektivni. je v nich spousta subj. hodnoceni, takze radsi neco exaktnejsiho.

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Tak jsem objednal ten Samsung,měl by dorazit nějak během příštího týdne,pokud bude zájem hodím sem nějaké fotky+soukromou recenzi

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

určitě sem pak napiš dojmy atd...

Hmm Hmm je offline
    Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od sensor Zobrazit příspěvek
    Tak jsem objednal ten Samsung,měl by dorazit nějak během příštího týdne,pokud bude zájem hodím sem nějaké fotky+soukromou recenzi
    Tak zájem samozřejmě je. Hlavně o podání černé v noci. A mohu se zeptat za kolik jsi ho objednával? Vyhledávač totiž ukazuje toho superslima 850 (3cm) jen o nemnoho dráž - cca tros litros (pod 41 tisíc)... cena na rozdíl od Panáků dobrá, výbava super, včetně PiP, obrazový výkon zatím neznámý

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Pro Hmm objednával jsem ji na dno.cz a dal jsem za ní 38.100kč jinak máš pravdu ta slimka opravdu není o moc dražší,hele uvidím dojde,vyzkouším popřípadě do 14dnů vrátím a objednám toho slima,jinak se neboj taky jsem o něm přemýšlel no,ale nakonec jsem objednal tu 650

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Pro Hmm objednával jsem ji na dno.cz a dal jsem za ní 38.100kč jinak máš pravdu ta slimka opravdu není o moc dražší,hele uvidím dojde,vyzkouším popřípadě do 14dnů vrátím a objednám toho slima,jinak se neboj taky jsem o něm přemýšlel no,ale nakonec jsem objednal tu 650
    A co ti řekli ohledně dostupnosti?

Hmm Hmm je offline
    Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od vendyn Zobrazit příspěvek
    A co ti řekli ohledně dostupnosti?
    V příspěvku výše je uvedeno "příští týden". Já se ptal u prodejce OKAY a tam uvedli za 14 dní.

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Vendyn díky za připomenutí ohledně dostupnosti,já jsem vycházel z toho,že tam mají vždy psané do týdne,jen mě to nedalo a poslal jsem jim email z otázkou,jak to tedy je s tou dostupností s tím,že mám u nic ten tv objednaný.Odpověď mě celkem šokovala,jelikož napsaly,že výrobek je na cestě,a bude cirka na skladě za cca 3-4 týdny.Dokonce se mě ptaly jestli chci tuto objednávku zrušit.Pro mě docela studená sprcha,jen když jsem jsem vůl,tak jsem vůl nezeptal jsem se pořádně,tak tady to mám.Jinak pro Hmm ty 850 budou také za 3-4týdny je to ta samá várka,tak fakt dost silně přemýšlím o té slimce.Co radíš??Zkusit,testnout popřípadě vyměnit??Nebo mám zůstat u té 650??

Hmm Hmm je offline
    Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2008

Jinak pro Hmm ty 850 budou také za 3-4týdny je to ta samá várka,tak fakt dost silně přemýšlím o té slimce.Co radíš??Zkusit,testnout popřípadě vyměnit??Nebo mám zůstat u té 650??
    No rozdíl bude asi prakticky jen v designu a možná nucené změně uspořádání konektivity. Možná by to chtělo nejdřív vidět in natura, jak to vypadá, protože se mi mate něco o tom, že někde psali, že HDMI jsou (všechna?) na boku? Jak by to vypadalo, viditelný kabel i se zalomenou redukcí? Pozor na to....

Je tu pravidelně Avatar uživatele deAngello
    Registrace
    Oct 2008

Citace Původně odesláno od Hmm Zobrazit příspěvek
    No rozdíl bude asi prakticky jen v designu a možná nucené změně uspořádání konektivity. Možná by to chtělo nejdřív vidět in natura, jak to vypadá, protože se mi mate něco o tom, že někde psali, že HDMI jsou (všechna?) na boku? Jak by to vypadalo, viditelný kabel i se zalomenou redukcí? Pozor na to....
    jj to tě fakt jenom mate ...https://www.tvfreak.cz/forum/showpos...&postcount=130

Strana 1 z 7 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Plazma: SAMSUNG PS50B650 - nastavení, zkušenosti, potíže
    Od Shadow74 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 102
    Poslední příspěvek: 17-07-2015, 11:47
  2. Samsung plazma PS50B650 alebo LCD LE46B650?
    Od Ali4e v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-11-2009, 08:14
  3. Plazma: Vyplatí se Samsung PS50B850 oproti PS50B650
    Od Mickal v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 29-10-2009, 19:47
  4. Samsung PS50B650 nebo LE52B750
    Od janjan v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 30-08-2009, 12:08
  5. Samsung PS50B650 - lze použít na hry přes PS3 ?
    Od rafficek v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 11-07-2009, 11:50