Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problem s DTV2300H a Settopbox

4JOKE (12)|9.4.2009 12:31
Mam nasledujuce zariadenia:
TvKarta - Leadtek DTV2300H
Settopbox - Sagem IAD84HD
Zapojenie - zo Settopboxu ide SCART nasledne na Composite na tv karte

Nevidim jednoducho takmer ziadny obraz. Pre lepsie pochopenie sem pridavam link na video:

Link: http://www.vlacik.sk/index.php?page=download&file=e3e72f1b227fbe5989ab4383f41d3502
Ivo Mašek (10205)|9.4.2009 14:12
Na konec koaxu, který v bytě končí od anteny, dej rozbočovač. Jednu větev pusť do STB (předpokládám, že z STB je výstup na klasickou TV)., druhou větev zaveď do vstupu tv karty. Digitální signál ti normálně zpracuje.
4JOKE (12)|9.4.2009 14:51
[QUOTE=Ivo Mašek;222618]Na konec koaxu, který v bytě končí od anteny, dej rozbočovač. Jednu větev pusť do STB (předpokládám, že z STB je výstup na klasickou TV)., druhou větev zaveď do vstupu tv karty. Digitální signál ti normálně zpracuje.[/QUOTE]
U mna to bohuzial nie je mozne. Do bytu mi ide opticky kabel, ktory ide do konvertora. Na konvertor je napojeny settopbox. A settopbox ma vystupy : hdmi, scart a audio L/R .
Takze jediny sposob ako ho prepojit s tv kartou bolo analogov cez SCART -> Composite.
Ivo Mašek (10205)|9.4.2009 20:27
[QUOTE]
Do bytu mi ide opticky kabel, ktory ide do konvertora.
[/QUOTE]
Optiku až do bytu. Nó, to se někdo má. :)
No zapojit to asi jinak, než máš, nejde. Nevím. Budeš si muset počkat na někoho fundovanějšího ohledně těchto propojení. Tady ti já už neporadím.
4JOKE (12)|9.4.2009 23:34
[QUOTE=Ivo Mašek;222666]Optiku až do bytu. Nó, to se někdo má. :)
No zapojit to asi jinak, než máš, nejde. Nevím. Budeš si muset počkat na někoho fundovanějšího ohledně těchto propojení. Tady ti já už neporadím.[/QUOTE]
jj, dik kazdopadne :)