Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 17 z 17

Téma: Sony Bravia 26B4050

Je tu pořád
    Registrace
    Jun 2008

marx to je v pořádku.- Totiž to nejpodstatnější je aby se to líbilo vám, kteří na ní budete koukat. A pokud vyhovuje tak není co řešit. Přeci jen každý máme trochu jiný zrak a vidíme věci různě. Obecně jsme si tady řekli jak a co kdo upřednostňujeme, ale jak říkám je důležité aby to vyhovovalo Tobě a Tvé rodině. Tak nezbývá nic jiného než popřád aby jste si ji užili a sloužila vám. Nemusíš děkovat vždyť jsem jen se snažil poradit. Bohužel někdy se nám stává, že to co vyhovuje nám musí být vhodné i pro druhého. Bohžel život jde ale jinak.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Jarda.
    Vážím si Tvého přístupu, takže díky
    Je to tak jak říkáš. Mě fascinuje právě ten design.
    Je mi naprosto jasné, že bych sehnal za stejný, ne-li nižší, peníz lepší parametry, ale zase ne o tolik, abych se vrhal po jiné značce. Například pozorovací úhel 160° vs. 178°, nebo rozdíl v odezvě 8 vs. 6ms mě žíly netrhá. Zase takový spíkry s vyzařováním směrem k posluchači mi přijde jako dobrý nápad, i z hlediska akustiky Navíc, o to víc roste moje chuť na tuto laskominu, o co jde hůře sehnat .

Chápu, že to co sem píšu, je značně subjektivní. Říkám si ale, třeba tento pohled na LCD TV někoho zaujme, obohatí, někoho rozesměje nebo dokonce pohorší. Hlavně, že nezůstal bez odezvy. Vždyť o nic nejde, je to přeci jenom blbá telka!

Pokud by se mi ji nakonec podařilo sehnat, hodím sem nějaké info + foto. Je toho na netu jako šafránu
    Odpovídat lze po přihlášení

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Propojení tv Sony Bravia s PC
    Od Artom v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 15-07-2012, 09:51
  2. LCD: Sony bravia kdl-37s5600
    Od dagoo v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 19-02-2010, 17:15
  3. Sony Bravia KDL-32W4000