Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LG GSA-h22n Niekedy nečíta

kodym (41)|4.4.2009 21:01
Zdravím,mám túto vypalovačku a čím ďalej tým viac ma vie dopáliť. :-(((
Môj problém:
Keď si chcem na počítači pozrieť film,tak mi mnohokrát zahlási ,že NO Disk.Zaujímavé je ,že niektoré disky prečíta a niektoré sa tvári ,že tam nič nie je.Dá sa s tým niečo robiť?
Aká mechanika s tým nemá problém?
Dík.
StD (8612)|5.4.2009 08:40
Pokud jsou to originál lisované placky, které nejdou, tak je to důvod k reklamaci. Pokud jde o vypalovaná DVD, tak přijde na to na čem a jak jsi je vyrobil. Pokud to po sobě nepřečte sama ta H22N, tak to může být chyba i určitého druhu media.
Já osobně si kontroluji na chyby každý výpalek v KProbe, ale za tím účelem mám celou "farmu" palíren (celkem 8 různých značek/typů) = schizofrenie. 9-)
kodym (41)|5.4.2009 09:17
No ide o originálne dvd.Žiaľ napalovačku mám už dlhšie ale až do teraz som na počítači filmy nepozeral,tak že s na reklamáciu je už neskoro.Asi to bude chcieť kúpiť novú.Inak napaluje bez problémov a napálené média číta úplne v pohode.
StD (8612)|5.4.2009 09:23
No to je klasika - už bys' měl být dávno poučen, že tyto dnešní šmejdy jsou stavěné na životnost max. 2roky+1den... Tak na ní vypaluj dál a na čtení si kup novou, nejlépe do páru LiteOn pro kontrolu toho pálení.

BTW: Dalším příznakem, že se bude "poroučet do kytiček" bude to, že bude odmítat DVD+-RW a DVD-RAM. Průběžně si to ověřuj.
kodym (41)|5.4.2009 09:56
Dík za radu.
StD (8612)|6.4.2009 13:26
Není zač. :BB: