Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 20 z 20

Téma: VD: Chodíte ještě do kina?

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

ja ked som bol posledne v kine ( konkretne Start Wars 3) , tak som 2x behom filmu musel odbehnut na zachod .. a nechceli mi to zastavit ..
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od Neregistrovaný Zobrazit příspěvek
    .... K technickým problémům: hlasitost je subjektivní věc.. rozmazanost filmu? to snad ne!! a že by v multikině bylo možné slyšet rušení z ostatních sálů??? Tomu nevěřím a neuvěřím!!!

Pokud bych měl bojovat s problémy v předchozím odstavci je pravda, že by mě už v tom kině neviděli...
    Hlasitost: pokud promítač ví, že by to měl mít nastavené např. na 3 a dá to na 5, s tím, že si mu důchodci stěžovali, že nedoslýchají, je to problém. Navíc je to kino vybaveno vysíláním právě pro nedoslýchavé - takže je měl, tedy podle mě, spíše informovat o této možnosti.
    Co se týká přeslechů sálů a nedoostřených filmů, nedoporučuji navštěvovat jistá multikina v Ostravě a Zlíně. Pokud sledujete dialog a ve vedlejším sále běží akčňák, ty basy prostě nezastavíte... Když jsem byl v Ostravě na Mama Mia, slyšel jsem (a nejenom já), výbuchy dokonce během písniček
    A s tím ostřením, to není myslím až taková vzácnost, a kdo někdy četl 2 hodiny nedoostřené titulky, mi dá jistě zapravdu. Ale aspoň to člověka donutí doučit se anglicky

PS: Málem bych zapomněl, do kina rád chodím na festivalech, lidé se tam chovají v sále lépe, je tam lepší atmosféra a i když třeba sezení bývá improvizované, je to mnohem lepší zážitek. A letní nebo autokino to je úplně nejlepší, a to i přesto, že technicky (např. zvukově) to je horší než stálá kina.

Čestný člen Avatar uživatele clee
    Registrace
    Mar 2004

do kina na cesky filmy ktery se blbe shanej nebo na filmy ktery stojej za to videt na platne, nejradsi chodim do ladvi, velky platno, dobrej zvuk, malo reklam...

Nováček Avatar uživatele Steelista
    Registrace
    May 2006

Do kina chodím hlavně na klubové filmy (nebo všeobecně takové, ke kterým se člověk běžně nedostane). Na velké bijáky se raději podívám v klidu domova.

HugoTuning
    Guest

No v kamenem kine sem byl naposledy na premiere Titaniku takze je to uz hoodne dlouho. Jina mi staci ke spokojenosti DVD bo BD na me plazme. Kino uz asi nikdy nenavstivym. :-/

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Plazma: Plazma 94 cm - dá se ještě sehnat?
    Od jirka67 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 29-11-2011, 15:54
  2. Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 03-02-2009, 06:53
  3. ještě jednou k synchonizaci A/V
    Od pee.tr v sekci Editace videa
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 27-02-2007, 10:47
  4. Je ještě analogový přenos ???
    Od Bullback v sekci Zachytávání videa
    Reakcí: 5