Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 75 z 95 PrvníPrvní ... 2565737475767785 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1,111 až 1,125 z 1421

Téma: Pro majitele tv karet LEADTEK

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Já mám vyzkoušené motherboardy od Solteka a ASUSu. Ale jedu výhradně na CPU i čip od Intela. (což samozřejmě asi není podstatné)
    Odpovídat lze po přihlášení

oto oto je offline
    Nováček
    Registrace
    Sep 2005

soltek mi umřel a asusku mám teď.
    měl jsem na mysli že mi řeknete přesný typ který bych si nechal objednat.
    díky

Registrace
    Apr 2004

na mysli že mi řeknete přesný typ který bych si nechal objednat.
    Takový "odvážlivec" nejsem. Ten Soltek se už delší čas nevyrábí a ten ASUS je ještě pro klasické P_4 a já ho kupoval na jaře letošního roku. K sehnání již také není a ani se už nevyrábí (P4P800-X., tak nějak).
    Desku, která ti skutečně bude s tunerem fungovat, tedy přesný model, neumím poradit, to by chtělo vyzkoušet (jinak je to plácnutí do vody a pro tebe po její koupi možné potíže - to si nedovolím nikomu provést)

oto oto je offline
    Nováček
    Registrace
    Sep 2005

to je přesně ten problém. Firma která to sestavila má na skladě snad jenom 3 druhy desek a odmítá něco objednat, co by ji potom zůstalo. Proto jsem doufal že se na netu najde někdo kdo si pořizoval novou desku a jede mu s TV kartou.
    zatím mám smůlu a dohoda o vrácení té co mám teď se krátí.
    Díky aspoň za účast.
    béééé

Registrace
    Apr 2004

Tak vem nějakého jiného známého výrobce (Gigabyte, MSI, ......). To už by byla velká náhoda, aby to nešlo i u jiného výrobce / modelu. (jinak, není možné to vyzkoušet přímo u prodejce?)

Je tu pořád Avatar uživatele Doom
    Registrace
    Mar 2004

pokud ta deska nebude vyloženě nějakej lowend krám s čipsetem VIA, SiS nebo hodně levnej Intel vhodnej do kanclu, tak bych se nebál. nVidia, AMD, vyšší řady Intelu, neměl by v tom být problém. je pravda, že mě expert jede/jel na SiS 735 a VIA KT133, ale s těmahle lowend výrobcema mají lidi dost problémů

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Zdravim... rozhodl jsem se ze si koupim TV kartu ale v nabidce jsou dve co by pripadali v uvahu a je to Leadtek WinFast DTV1800H a Leadtek WinFast DTV2000H ... jsem zacatecnik a tak nevim ktery z nich je lepsi. vim jen to ze maji rozdilny chipset. bohuzel uz nevim to ktery z nich je lepsi. chtel bych to hlavne na prevod VHS na DVD... diky

Registrace
    Apr 2004

DTV1800H
    Čipset: Conexant CX2388X + Intel CE6353
    Tuner: Xceive Tuner
    http://www.leadtek.com.tw/eng/tv_tun...lineid=6&act=2
    ... a také nemá v balení CD se softwarem Ulead VideoStudio 9.0
    http://www.leadtek.com.tw/eng/tv_tun...&pronameid=315

DTV2000H
    Čipset: Conexant CX23881 + Conexant CX22702
    Tuner: Philips FMD1216
    http://www.leadtek.com.tw/eng/tv_tun...lineid=6&act=2
    Jsou dvě verze:
    verze "I":Příloha_1
    verze "J":Příloha_2
    http://www.leadtek.com.tw/eng/tv_tun...&pronameid=252
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: winfast_dtv2000h_4.jpg 
Zobrazení: 139 
Velikost: 98.4 KB 
ID: 1641   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: winfast_dtv2000h_5.jpg 
Zobrazení: 155 
Velikost: 118.3 KB 
ID: 1642  

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Ivo Mašek: diky za odpoved.tyhle informace jsem si vyhledal. jde mi prave o to zda je lepsi mit kartu s chipsetem -Conexant CX23881 + Conexant CX22702 (DTV2000 H) a nebo ten chipset -Conexant CX2388X + Intel CE6353 ... jaky je rozdil v zaznamu kdyz ta 1800ka ma druhy čip intel nebo jak to vlastne je... četl jsem ze u tv karet je čipset hodne dulezity....

Registrace
    Apr 2004

No bývá to tak, že nejdříve se vyrobí a na trh uvede plnohodnotný model. Kdo sleduje novinky, tak ví, že model DTV2000H je tím plnohodnotným. A potom se na trh dávají částečně oškubané modelové varianty, a model 1800 je ochuzen. Je to stejné, jako s grafickými kartami.
    Čím méně platíš, tím ochuzenější modelovou variantu dostaneš, tím větší problémy tě mohou potkat (a nebo také nemusí - ochuzené varianty se velmi hodí pro ty, kteří chtějí tv pouze sledovat).
    Pokud chceš hybrid od Leadteka a nechce se ti čekat zhruba do konce letošního roku na novinky, o kterých jsem zde psal, pak ber DTV2000H.

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

tak neco takoveho jsem si myslel a dekuju za potvrzeni... o TV karty se zajimam asi dva dny a tak procitam ruzna fora a prispevky k tomu... pokud je to tak tak bych bral tu 2000H ale pokud rikas ze maji byt nove modeli tak bych snad i pockal. ovsem bude to žhave Železo.. neotestovane uzivatelem, mozna bude mit mouchy na ktere nez se prijde bude taky chvilku trvat a hlavne nemam na to moc penez, tech 1500 za co nabizeji 2000ku je tak tak.... ale jeste jednou diky. mocmi ta informace pomohla

Je tu pořád Avatar uživatele stani
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek Zobrazit příspěvek
    Žhavá novinka na poli tv tunerů od Leadteka: WinFast HDTV Cinema (umí přijímat analogový i digitální terestirialní signál i digitální kabelový signál)
    Na evropském trhu zatím ještě není k sehnání.

To vypadá zajímavě, ale kde to koupit?...

Budu dávat dohromady nové PC, přemýšlel jsem i o WinFast DTV2000 H - ale je to vůbec všechno ve stereu?...

Registrace
    Apr 2004

Dneska již snad neexistuje výrobce tv tunerů. které by byly v mono zvuku. Dnes je vše stereo. ovšem, tam kde je dual, tedy jeden reprák v originál zvuku, druhý v překladu., tak tam to samozřejmě asi ve stereu nebude.
    Kdy bude k sehnání HDTV Cinema na našem trhu - nemám tušení. (ale třeba Ježíšek překvapí)

Registrace
    Apr 2004

DTV 2000 H
    Recenze od maďarského fandy výrobku v angličtině s bohatým obrazovým doprovodem:
    http://www.lhsite.hu/readarticle.php?article_id=16

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Zdravim. Je nejaky zpusob (komb. driveru+PVR) jak rozchodit Leadtek Winfast TV2000 (neXP neDeluxe neExpert) pod Windows XP(SP2)? Zkousel jsem posledni ovladace (myslim z 30.12.2003) z ftp uvedeneho na zacatku threadu+ ruzne pvr, ale nenajde mi bud nic, nebo jen nektere programy (nektere se zvukem, jine bez / spatne normy). zkousel jsem i fly2000TV, taktez bez vysledku. Ovladace se mi identifikuji jako Winfast TV2000 XP WDM.. , ale karta je zcela jiste TV2000. Jinak snazil jsem se prohledavat forum, ale nalezene odkazy vzdy k TV2000XP Expert/Deluxe. Predem diky.

Strana 75 z 95 PrvníPrvní ... 2565737475767785 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Plazma: LG50PV350 - důležité info pro majitele
    Od kiboko v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 18-01-2012, 18:55
  2. Pro majitele tv karet HAUPPAUGE
    Od Ivo Mašek v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 145
    Poslední příspěvek: 13-10-2010, 00:25
  3. Pro majitele tv karet AVER TV 6 / Hybrid