Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

TV @nywhere A/D v1.1 -> tuner najde stanice,zvuk OK, obraz ZIADNY

maros1974 (2)|22.3.2009 22:13
Prosim help s TV kartou MSI Anywhere A/D v1.1. Nainstaloval som TV kartu MSI Anywhere A/D v1.1 do slabsieho domaceho pc (vek zostavy 4-5r). Po uspesnom stiahnuti/instalovani driverov som kartu rozchodil. NAinstaloval som tiez HMC (HyperMediaCenter). Na pripojke od upc je rozbocovac a do TV karty ide klasicky kabel. Aplikacia ma poziadala potvrdit lokalizaciu, ponukla mi hned ceske prostredie, nejaku DK normu (?), to som aj odklikol (neviem ci to bol spravny krok). HMC som dal scannovat kanaly, nasiel vsetky, aj rozhlasove, ale pri televiznych nevidim obraz. Obrazovka na monitore je cierna, pricom zvuk ide. Viete mi niekto poradit, kde som spravil chybu, resp. v com moze byt problem ? Okrem toho by som chcel kartu pouzivat bez dialkoveho ovladania, ale UI aplikacie HMC sa mi zda takmer nepouzitelne. Mate niekto skusenosti s touto kartou napichnutou na kablovke ? Dakujem
Ivo Mašek (10205)|23.3.2009 19:04
Toto je velice problematická karta a co jsem zaslechl odjinud, od lidí, co se jí pokoušeli kompletně zprovoznit (zdůrazňuji slovo POKOUŠELI se), tak se to podařilo jenom částečně. Někdo udává jako zemi Slovensko, někdo musel zaškrtnout Uzbekistan (!!!), někdo Austria (Rakousko). Buď jdou jen některé kanály, nebo něco bez zvuku. Zkoušeli i software ChrisTV, tam údajně lze naladit vše, ale bez zvuku.
Zkus update software:
http://drivers.softpedia.com/get/TV-Tuner-Co/Others/MSI-TV-Anywhere-A-D-V11-Driver-350060006.shtml
nebo zkusit laborovat s softwarem KT!V, nebo ChrisTV (v pořadí, jak jsem psal - ChtisTV je shareware)
Samozřejmě vždy před změnou software provést řádný uninstal toho předešlého.