Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pinnacle PCTVPro vs. SB Audigy 2

DeXx (11)|22.12.2004 19:32
Zdravim vospolok,
Mam PCTV Pro uz asi 4 roky a funguje uplne bez problemov. Nedavno som
si kupil SB Audigy 2 a pokial ho v device manageri nevypnem, seka mi obraz
a za par sekund sa uplne zastavi. Problem je asi v tom, ze tak isto SB Audigy
aj PCTV vyuzivaju pre svoju funkciu vlastny WDM driver a tieto drivery sa pravdepodobne
delia o spolocne prostriedky. Mam to provizorne vyriesene, ze PCTV mam prepojenu so
zvukovkou na doske a ked chcem pozerat TV, musim Blasta vypnut. Preto by som vas chcel
poziadat o radu, ci by sa nedalo nejako vyriesit, aby sa tie WDMka medzi sebou nebili. Chyby
mi to nevypisuje ziadne, takze zariadenia nie su v konflikte. Diky moc
StD (8612)|22.12.2004 20:30
Skutečnost, že se to standardně propojuje přes MoBo (tj. PCTV a ZK přes PCI při záznamu) je dávno známá, akurát výrobkům fy Creative se to poněkud nelíbí, resp. jejich ovladače na to "nejsou stavěné", aby jim někdo bral jejich boží prioritu. Já mám vnitřní/vnější propojení se ZK, řídí to PCTV ve spolupráci s WDM CrystalMedia (na extra IRQ!) a vždy si vybere ten správný "zdroj"...
No nic, už to máš, tak se s tím teď poper, ale pro Boha do toho ještě nepouštěj CyberLinka (PowerDVD, PowerProducer a ti druzí...) jako třetího do mariáše, nebo ti z operačního systému nadělají neskutečný GULÁŠ! Howgh :((

Merry Xmas přeju.
mirekv (7169)|22.12.2004 20:34
StD: taky přeji příjemné svátky! :-)
StD (8612)|22.12.2004 20:37
Nápodobně! Víš jak mne neskutečně s*re, když mi jinak celkem "příjemný" UserFriendly PwrProducer při spuštění mutne všechna připojená zařízení??? A za to chtějí peníze...
DeXx (11)|22.12.2004 20:38
parchat jeden sebecky ten creative, vsetky prostriedky chce pre seba. Neva, budem ho vypinat v device managerovi
DeXx (11)|22.12.2004 20:45
ja sa inac cudujem, ako to ten moj comp zvlada, ked tam mam dve sietovky, tri zvukovky a k tomu este PCTVPro
StD (8612)|22.12.2004 20:49
Áaaaaaaaaaach jo! :-? A ještě si stěžuješ? Tak příště nejlépe na Praha Hlavní nádraží... :-D :BB: :-)-
DeXx (11)|22.12.2004 20:52
mimochodom, ked uz sme pri tej zvukovne a zvukoch, nevedel by si o nejakom dobrom CZ/SK fore zaoberajucom sa tvorbou a spracovanim MIDI, soundfontov a tak?
StD (8612)|22.12.2004 20:56
To mi naštěstí nehrozí. Tolik času už mi na tomto světě nezbývá, abych se s tímto babral. Jinak například nesmysl Midi a Gameport už například moje "vysněná" ZK Aureon Sky (kterou jsem za celý rok nesehnal) vůbec nemá.
DeXx (11)|22.12.2004 21:02
no, mne nic ine nezostava, len midi keyboard a gameport. ale nestazujem si. Hlavne, ze to spolu hraje ;o) ...ale som ja tupec, ze ked som bol este maly a ucenlivy nechodil som na klavir, mozno by zo mna aj nieco bolo ;o)