Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sony kdl-40v5500k, kdl-40w5500k

dolby digital (413)|13.3.2009 18:09
Tak už sú v predaji a hned aj prvý poznatok: "bieda". Teraz som prišiel z predajne SONY v Auparku v BA a aj ked boli traja odborníci jeden pôsobil ako vedúci a dvaja ako technici s červenými vestami a logom SONY sme sa dohodli že vedia o tých TV toľko ako ja poučený z tohto fóra. Stučne: o prehrávaní cez USB vedia že sa dá prehrať MP3 a nejaké video. Po prosbe odskúšali cez ich kľúč kde mali nejaké video v ts formáte a nešlo nič iba to MP3 ale vraveli že by malo ísť MPEG1 ak som to dobre napísal a ešte spomenul jeden že možno je problém vo veľkosti kľúča 8 GB :-))). Ja rátam s externým 1TB diskom:-). O DLNA mal oprávnenie hovoriť iba vedúci a tvrdil že na to treba špeciálny hardware a cez PC mi to nepôjde. Záver: " podľa týchto poznatkov to vyzerá na horšiu TV ako je 40W4000 alebo 40 W4500. Zbytočne som čakal od vianoc na lepšiu TV :-)))))))))))))). Poučenie: nespoliehajme sa na hosp. krízu, s obchodníkmi nevybabreme. Cena vyššia, ale panel 8 bit, čiže menej muziky za viac peňazí. A ospravedlňujem sa za veľa riadkov za nič:-)))).
G SHOCK (10)|13.3.2009 21:22
niektore lcd radu 5500 maju aj v sony nitra,dizajnovo mi pripadaju,ako lg cez kopirak 2-3 roky dozadu...nic vynimocne dnes.
Respect (220)|13.3.2009 21:54
No hlavne řada W pomalu propadá v modelové hierarchii. zatímco loni to byla druhá nejvyšší řada tak ted uz to bude snad pátá nebo kolikata...