Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: VD: Černý pátek třináctého

Je tu občas Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Černý pátek třináctého.

Už podruhé za sebou tu máme pátek, na který připadl třináctý den v měsíci. Tento den je odedávna označován jako smolný, černý, kritický. Přihodilo se vám někdy v minulosti nebo i konkrétně dnes něco, co by se svými okolnostmi dalo přiřknout právě dnešnímu kritickému pátku, nebo je to jen pověra? Ať už jsou vaše zážitky jakékoli, vyjádřete se, zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
    Odpovídat lze po přihlášení

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Viz dnešní aktualisace antiviru: [COLOR="DarkRed"]Přidán ...Generic13.AYR...[/COLOR]

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Pátek jako pátek. Nesmí se nad tím moc dumat. Psychologický efekt - jakmile na to budete neustále myslet, tak zapomenete, že tam, kam míří vaše noha, tam je díra s kaluží., nebo už skončil schod, ...........

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Pátek třináctého víceméně (spíše více než méně) neřeším. Je to pro mě den jako každý jiný... Někdy si ani neuvědomím, že je pátek třináctého

Je tu pořád Avatar uživatele artam
    Registrace
    Mar 2004

Kolegovi vcera (piatok 13.) náhle umrel harddisk na pracovnom pocitaci... to asi nebude psychologickym efektom

Je tu pořád Avatar uživatele Doom
    Registrace
    Mar 2004

pátek 13. jsem přežil relativně v klidu. akorát večer jsem prosekl zadní duši o jedn hnusnou díru, kterou jsem ve tmě přehlídl.

Je tu pořád Avatar uživatele RossiD
    Registrace
    Aug 2008

Ja osobne asi patrim mezi ty stastlivce kteri maji naopak v tento pro jine "cerny" den,samou "kliku",vse se dari a jakakoliv cinnost jde jako po masle,jiz nyni se tesim na dalsi listopadovou patecni trinactku .Tato prevracena stestena mne provazi od utleho dectvi a nikdy jsem nepochopil cim si to ten patek trinacteho zaslouzil,ze je pro jine prokletim.Nejsem povercivy,ale na tento pro mne bajecny den celkem verim

Podobná témata

1. Kathrein UFS 910 HD černý
    Od ru72 v sekci DVB-S
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 10-07-2008, 16:53
  2. hokej, pátek 17., 17.00, ČT4
    Od Doom v sekci Filmy
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 20-03-2006, 07:49
  3. Černý pruh na TV
    Od starobahno v sekci Bastlení