Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

VD: Černý pátek třináctého

husky14 (34)|13.3.2009 11:19
Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Černý pátek třináctého.

Už podruhé za sebou tu máme pátek, na který připadl třináctý den v měsíci. Tento den je odedávna označován jako smolný, černý, kritický. Přihodilo se vám někdy v minulosti nebo i konkrétně dnes něco, co by se svými okolnostmi dalo přiřknout právě dnešnímu kritickému pátku, nebo je to jen pověra? Ať už jsou vaše zážitky jakékoli, vyjádřete se, zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
StD (8612)|13.3.2009 11:40
Viz dnešní aktualisace antiviru: [COLOR="DarkRed"]Přidán ...Generic13.AYR...[/COLOR] :p
Ivo Mašek (10205)|13.3.2009 12:15
Pátek jako pátek. Nesmí se nad tím moc dumat. Psychologický efekt - jakmile na to budete neustále myslet, tak zapomenete, že tam, kam míří vaše noha, tam je díra s kaluží., nebo už skončil schod, ...........:-D
Petr S. (7)|13.3.2009 17:05
Pátek třináctého víceméně (spíše více než méně) neřeším. Je to pro mě den jako každý jiný... Někdy si ani neuvědomím, že je pátek třináctého :D
artam (1147)|14.3.2009 13:00
Kolegovi vcera (piatok 13.) náhle umrel harddisk na pracovnom pocitaci... to asi nebude psychologickym efektom :D
Doom (2331)|15.3.2009 10:13
pátek 13. jsem přežil relativně v klidu. akorát večer jsem prosekl zadní duši o jedn hnusnou díru, kterou jsem ve tmě přehlídl.
RossiD (1271)|16.3.2009 00:03
Ja osobne asi patrim mezi ty stastlivce kteri maji naopak v tento pro jine "cerny" den,samou "kliku",vse se dari a jakakoliv cinnost jde jako po masle,jiz nyni se tesim na dalsi listopadovou patecni trinactku :).Tato prevracena stestena mne provazi od utleho dectvi a nikdy jsem nepochopil cim si to ten patek trinacteho zaslouzil,ze je pro jine prokletim.Nejsem povercivy,ale na tento pro mne bajecny den celkem verim :)